vyberte rok
Osturňaokres Kežmarok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
66,18%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
22,79%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5,15%
Ján Garaj NEKA
2,21%
Eduard Markovič NEKA
1,47%
Milan Šteiner SZS
1,47%
František Bednár NAJ
0,74%
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

52,80
%
2017 1. kolo
61,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,8%
2013 1. kolo 61,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Bieľak, NEKA
97 hlasov
2
Štefan Džurný, SMER-SD
72 hlasov
3
Ján Ferenčák, SMER-SD
45 hlasov
4
Pavol Slovík, NEKA
34 hlasov
5
Peter Duda, NEKA
34 hlasov
6
Milan Glevaňák, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
7
Pavel Hudáček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
8
Jozef Marhefka, SMER-SD
16 hlasov
9
Jozef Grivalský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
10
Juraj Švedlár, SMER-SD
12 hlasov
11
Bohumil Bohunický, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
12
Ján Hencel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
13
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
14
Marta Sabolová, SMER-SD
8 hlasov
15
Michal Gallik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Jana Majorová Garstková, NEKA
6 hlasov
17
Viktor Gurčík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
18
Peter Štefaňák, MOST - HÍD
6 hlasov
19
Pavol Hurčala, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
20
Ján Pastuszek, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
21
Miroslav Čauder, KSS
6 hlasov
22
Milan Mazurek, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Vojtech Bodnár, SNS
4 hlasov
24
Štefan Kiška, SDKÚ-DS
4 hlasov
25
Rudolf Hangurbadžo, SNS
3 hlasov
26
Rastislav Duduš, NP
3 hlasov
27
Radomír Beller, SZ
3 hlasov
28
Marián Litvin, SOĽ
2 hlasov
29
Vladimír Matfiak, DS
2 hlasov
30
Matúš Polák, NEKA
2 hlasov
31
Vladimír Škára, NEKA
2 hlasov
32
Jaroslav Vaľo, DS
2 hlasov
33
Štefan Kišš, DS
1 hlasov
34
Ľubomír Lauf, SNS
1 hlasov
35
Ladislav Oravec, NEKA
1 hlasov
36
Andrej Zreľak, NEKA
1 hlasov
37
Agnesa Kišková, ŠANCA
38
Jozef Krok, DS
39
Dagmar Mathiová, SNS