vyberte rok
Osrblieokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
36,25%
Marian Kotleba ĽSNS
33,13%
Martin Juhaniak NEKA
21,25%
Igor Kašper NEKA
3,75%
Milan Urbáni SMS
2,50%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,88%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,63%
Jozef Sásik SĽSAH
0,63%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

54,96
%
2017 1. kolo
36,36
%
2013 2. kolo
28,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 54,96%
2013 2. kolo 36,36%
2013 1. kolo 28,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Abel, NEKA
103 hlasov
2
Bohuslav Nemky, SMER-SD
52 hlasov
3
Martin Juhaniak, NEKA
50 hlasov
4
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
45 hlasov
5
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
40 hlasov
6
Jaroslav Demian, SMER-SD
37 hlasov
7
Ján Račák, SMER-SD
33 hlasov
8
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
9
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
22 hlasov
10
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
11
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
12
Daniel Struhár, NEKA
18 hlasov
13
Milan Belko, NEKA
18 hlasov
14
Andrej Barančok, NEKA
16 hlasov
15
Peter Bánik, SNS
16 hlasov
16
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
17
Jozef Tokár, NEKA
13 hlasov
18
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
19
Miroslav Fašang, NEKA
12 hlasov
20
Zuzana Kúdelková, KSS
11 hlasov
21
Martin Ridzoň, NEKA
10 hlasov
22
Marian Pavúk, NEKA
10 hlasov
23
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
24
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Ingrid Poliaková, SNS
6 hlasov
26
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
27
Juraj Uhrin, NEKA
5 hlasov
28
Roman Švantner, DOMA DOBRE
4 hlasov
29
Jerguš Ridzoň, NEKA
4 hlasov
30
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
31
Andrea Kirschová, NEKA
3 hlasov
32
Ivan Brozman, NEKA
3 hlasov
33
Ivan Bobák, SZS
3 hlasov
34
Vratko Strmeň, NEKA
2 hlasov
35
Marcel Pollák, SNS
2 hlasov
36
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
37
Andrej Majerík, VZDOR
2 hlasov
38
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
39
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
40
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
41
Michal Kantor, SZS
42
Jozef Harvan, SRK
43
Peter Ondriaš, ŠANCA