Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
64,71%
Rudolf Bauer KDS
35,29%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
64,08%
Rudolf Bauer KDS
13,59%
Dominika Palaščáková NOVA
5,83%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,83%
Jaroslav Džunko NEKA
4,85%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,91%
Jozef Holečko NEKA
1,94%
Lukáš Sisák KSS
0,97%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER - SD
59 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
57 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
55 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
49 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
37 hlasov
6
Jozef Makohus, SMER - SD
32 hlasov
7
Ľubica Rošková, SMER - SD
30 hlasov
8
Valéria Eľková, NEKA
28 hlasov
9
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
24 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
11
Oliver Petrík, NEKA
17 hlasov
12
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
13
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
14
Slavomír Žužo, MS
12 hlasov
15
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
16
Juraj Brecko, KSS
9 hlasov
17
Jaroslav Vaľo, SNS
8 hlasov
18
Rastislav Olexa, NEKA
8 hlasov
19
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
20
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
21
Stanislav Gaľa, SNS
7 hlasov
22
Juraj Jevin, SaS
7 hlasov
23
Dagmara Balogová, KSS
5 hlasov
24
Milan Potocký, NEKA
5 hlasov
25
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
26
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
27
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
28
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
29
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
30
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasov
31
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
32
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasov
33
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
34
Martin Magura, SMS
2 hlasov
35
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
36
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
37
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
38
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
39
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
40
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
41
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
42
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
43
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
44
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
45
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
46
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
47
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
48
Tomáš Bubelíny, NOVA
49
Ján Bednár, NOVA
50
Attila Barkó, SMK-MKP
51
Gábor Mihók, SMK-MKP
52
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
53
Jaroslava Špaková, DS
54
Gabriel Timko, SMS
55
Pavol Valko, SMS

Volebná účasť

31,19
%
2017 1. kolo
16,90
%
2013 2. kolo
26,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,19%
2013 2. kolo 16,90%
2013 1. kolo 26,98%