Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
45,22%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
44,78%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
2,17%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
2,17%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
1,74%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
1,30%
Juraj Sinay NEKA
0,87%
Vladislav Stanko NEKA
0,87%
Ivan Hriczko SIM
0,43%
Tomáš Janco REPUBLIKA
0,43%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
Džemal Kodrazi PRINCÍP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, NEKA
85 hlasov
2
Jozef Valiska, SMER - SD, SME RODINA
73 hlasov
3
Milan Kaplan, SaS, Progresívne...
60 hlasov
4
Štefan Kvak, SMER - SD, SME RODINA
52 hlasov
5
Daniela Barkasi, SMER - SD, SME RODINA
41 hlasov
6
Tímea Sotáková, Hlas - sociálna demokracia
41 hlasov
7
Jozef Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
31 hlasov
8
Ján Mihalečko, Hlas - sociálna demokracia
29 hlasov
9
Milan Potocký, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
29 hlasov
10
Martina Kolibašová, Hlas - sociálna demokracia
28 hlasov
11
Ján Rovňák, Hlas - sociálna demokracia
28 hlasov
12
Monika Soročinová, NEKA
27 hlasov
13
Miloš Svrček, SMER - SD, SME RODINA
25 hlasov
14
Dušan Goda, NEKA
25 hlasov
15
Peter Žofčák, NK/NEKA
24 hlasov
16
Eugen Lešo, SMER - SD, SME RODINA
24 hlasov
17
Miroslav Halas, SaS, Progresívne...
21 hlasov
18
Ivana Kolesnáčová, NEKA
21 hlasov
19
Tibor Jasovsky, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
20
Juraj Jevin, SaS, Progresívne...
19 hlasov
21
Marek Pastír, SMER - SD, SME RODINA
19 hlasov
22
Zuzana Dobranská Harmanová, SaS, Progresívne...
18 hlasov
23
Peter Voľanský, SMER - SD, SME RODINA
15 hlasov
24
Lucia Pivarníková, KDH
15 hlasov
25
Michal Paľovčík, KDH
15 hlasov
26
Martin Burinský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
27
Tomáš Červeňák, SaS, Progresívne...
13 hlasov
28
Ján Čuchran, KDH
13 hlasov
29
Róbert Želinský, SRDCE - SNJ - sv
12 hlasov
30
Richard Štochl, SMER - SD, SME RODINA
12 hlasov
31
Rastislav Pirkovský, Slovenské Hnutie Obrody
11 hlasov
32
Jaroslava Sopková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
33
Ľuboš Gajdoš, DOMOV-NS
10 hlasov
34
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
35
Kristína Miškovičová, SaS, Progresívne...
10 hlasov
36
Monika Stanovská, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
37
Matúš Haluška, DOMOV-NS
9 hlasov
38
Rastislav Tomáš, KSS
9 hlasov
39
Radovan Geci, SaS, Progresívne...
8 hlasov
40
Peter Petrikán, NEKA
7 hlasov
41
Emília Mesarošová, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
7 hlasov
42
Erik Timko, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
43
Martin Štunda, Socialisti.sk
6 hlasov
44
Rastislav Vojna, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
45
Anton Erby, NK/NEKA
5 hlasov
46
Ján Lörinc, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
47
Ladislav Hromada, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
48
Timotej Süč, SaS, Progresívne...
5 hlasov
49
Martin Pallai, SOLIDARITA - Hnutie...
5 hlasov
50
Štefan Tomáš, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
4 hlasov
51
Václav Vetrecin, DOMOV-NS
4 hlasov
52
Alica Mikitovičová, REPUBLIKA
3 hlasov
53
Imrich Balog, SIM
2 hlasov
54
Csaba Lengyel, NEKA
1 hlasov
55
Martin Makula, PRINCÍP
1 hlasov
56
Dana Popeľášová, Hnutie ONÁS
1 hlasov
57
Miklós Kozsár, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
58
Erika Kováčová, REPUBLIKA
1 hlasov
59
Ladislav Hack, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov

Volebná účasť

65,32 %

Historický vývoj

29.10. 2022 65,32 %
04.11. 2017 1. kolo 31,19 %
23.11. 2013 2. kolo 16,90 %
09.11. 2013 1. kolo 26,98 %