Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
35,96%
Milan Belica NEKA
20,22%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,99%
Martin Kusenda NEKA
7,87%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,74%
Peter Pukan REPUBLIKA
6,74%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
5,62%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,49%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,25%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,12%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matúš Hubinský, NEKA
25 hlasov
2
Jozef Stankovský, NEKA
21 hlasov
3
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
4
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
5
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
6
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
7
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
8
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
9
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
13 hlasov
10
Peter Kochan, NEKA
12 hlasov
11
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
12
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
12 hlasov
13
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
14
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
15
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
16
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
17
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
8 hlasov
18
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
19
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
6 hlasov
20
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
6 hlasov
21
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
5 hlasov
22
Renáta Kirková, NK/NEKA
4 hlasov
23
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
4 hlasov
24
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
4 hlasov
25
Anton Švec, KSS
4 hlasov
26
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
27
David Gerhát, KSS
3 hlasov
28
Ľubomíra Švecová, KSS
3 hlasov
29
Oľga Hudoková, NK/NEKA
3 hlasov
30
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
31
Ján Mlynár, REPUBLIKA
3 hlasov
32
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
33
Jaroslav Blina, KSS
3 hlasov
34
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
35
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
36
Martin Dočkalik, NEKA
2 hlasov
37
Miroslav Polner, NK/NEKA
1 hlasov
38
Martin Tarčák, NK/NEKA
1 hlasov
39
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 hlasov
40
Marian Fázik, NK/NEKA
1 hlasov
41
Adam Jamrich, KSS
42
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS

Volebná účasť

67,92 %

Historický vývoj

29.10. 2022 67,92 %
04.11. 2017 1. kolo 20,00 %
23.11. 2013 2. kolo 11,92 %
09.11. 2013 1. kolo 9,26 %