vyberte rok
Orávkaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
39,68%
Marian Kotleba ĽSNS
36,51%
Igor Kašper NEKA
12,70%
Martin Juhaniak NEKA
7,94%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,59%
Milan Urbáni SMS
1,59%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

48,12
%
2017 1. kolo
39,53
%
2013 2. kolo
39,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,12%
2013 2. kolo 39,53%
2013 1. kolo 39,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Lichanec, NEKA
50 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
31 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
24 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
16 hlasov
5
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
6
Ivan Hazucha, SMER-SD
8 hlasov
7
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
8
Miroslava Vargová, NEKA
8 hlasov
9
Katarína Moncoľová, NEKA
7 hlasov
10
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
11
Stanislav Krahulec, NEKA
6 hlasov
12
Stanislava Zvarová, SMER-SD
6 hlasov
13
Peter Juhász, SMK-MKP
6 hlasov
14
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Vojtech Menyhárt, NEKA
5 hlasov
16
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
17
Miroslava Grendelová, KSS
4 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
20
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
21
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Ladislav Rigó, SMK-MKP
3 hlasov
23
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
25
Roman Lebeda, NEKA
3 hlasov
26
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
2 hlasov
27
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
28
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
31
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
32
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
33
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
34
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
35
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
36
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
37
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
40
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
41
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
42
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
43
Aladár Bari, MOST - HÍD
44
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
45
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
46
Vojtech Kökény, SRK
47
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
48
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
49
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...