Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
58,82%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
41,18%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
70,59%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
19,61%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
5,88%
Andrea Jenčíková NP
1,96%
Jaroslav Sekerka KSS
1,96%
Karol Konárik SNS
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
36 hlasov
2
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
28 hlasov
3
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
28 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
25 hlasov
5
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
17 hlasov
6
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
13 hlasov
7
Jana Uhrinová, SNS
7 hlasov
8
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
9
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
7 hlasov
10
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
11
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
12
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
13
Dušan Faško, KSS
4 hlasov
14
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
15
Tibor Lukáčka, ASV
4 hlasov
16
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
17
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
18
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
19
Jozef Pupala, KSS
3 hlasov
20
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
21
Peter Juhász, SMK-MKP
2 hlasov
22
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
23
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
24
Helena Krauszová, SMS
2 hlasov
25
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
26
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
27
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
28
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
29
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
30
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
31
Tibor Balog, SMS
32
Zoltán Bán, SMK-MKP
33
František Auxt, SMK-MKP
34
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
35
Vojtech Szajkó, NEKA
36
Ján Hiraj, NP
37
Csaba Horváth, NEKA
38
Peter Vraniak, ÚSVIT
39
Peter Vetrák, SĽS
40
Silvia Vargová, MOST - HÍD
41
Veronika Rízová, KSS
42
Renáta Puhlová, PD
43
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
44
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
45
Vojtech Kökény, SRK
46
Anna Kekeňáková, KSS
47
Katarína Horváth, KĽS

Volebná účasť

48,12
%
2017 1. kolo
39,53
%
2013 2. kolo
39,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,12%
2013 2. kolo 39,53%
2013 1. kolo 39,84%