Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
50,55%
Rudolf Huliak NK/NEKA
15,38%
Adrian Polóny NEKA
13,19%
Miroslav Suja REPUBLIKA
7,69%
Marek Modranský NEKA
5,49%
Michal Albert KSS
3,30%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
3,30%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,10%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Kubišová, NEKA
23 hlasov
2
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
21 hlasov
3
Martin Turčan, NEKA
15 hlasov
4
Stanislav Mičev, NEKA
14 hlasov
5
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
6
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
12 hlasov
7
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
8
Pavel Bachleda, NEKA
12 hlasov
9
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
11 hlasov
10
Michal Rusko, SOM Slovensko
10 hlasov
11
Katarína Belicová, NEKA
10 hlasov
12
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
10 hlasov
13
Martin Majling, NEKA
10 hlasov
14
Marek Modranský, NEKA
9 hlasov
15
Milan Smädo, NEKA
8 hlasov
16
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
8 hlasov
17
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
18
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
19
Vladimír Sklenka, NEKA
7 hlasov
20
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
21
Matúš Molitoris, NEKA
6 hlasov
22
Andrea Dolinská, NEKA
6 hlasov
23
Milan Lichý, NEKA
6 hlasov
24
Ivan Kostúr, KSS
6 hlasov
25
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
26
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
27
Maroš Čupka, Socialisti.sk
6 hlasov
28
Erika Karová, NEKA
5 hlasov
29
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
5 hlasov
30
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
31
Peter Gogola, NEKA
5 hlasov
32
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
34
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
4 hlasov
35
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
4 hlasov
36
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
4 hlasov
37
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
38
Zuzana Macošková, NK/NEKA
4 hlasov
39
David Kapusta, NEKA
4 hlasov
40
Ivan Mailing, NK/NEKA
3 hlasov
41
Csilla Droppová, NEKA
3 hlasov
42
Elena Buksová, NEKA
3 hlasov
43
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
44
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
45
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
46
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
47
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
48
Juraj Odor, NEKA
3 hlasov
49
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
2 hlasov
50
Matúš Mistrík, NK/NEKA
2 hlasov
51
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
52
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
2 hlasov
53
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
54
Michal Albert, KSS
2 hlasov
55
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
56
Karol Kováč, NEKA
2 hlasov
57
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
58
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
59
Marta Medzihradská, NEKA
2 hlasov
60
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
61
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
1 hlasov
62
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
1 hlasov
63
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
1 hlasov
64
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
65
Igor Kašper, SME RODINA
1 hlasov
66
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
67
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
1 hlasov
68
Peter Ušiak, NEKA
1 hlasov
69
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
70
Marek Vyhnička, SNS
1 hlasov
71
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
1 hlasov
72
Peter Plančík, KSS
1 hlasov
73
Ján Mizerák, SME RODINA
1 hlasov
74
Peter Voskár, NK/NEKA
1 hlasov
75
Radoslav Petrík, NK/NEKA
1 hlasov
76
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
77
Janka Slaná, NEKA
78
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
79
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
80
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
81
Pavel Marko, NK/NEKA

Volebná účasť

66,21 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,21 %
04.11. 2017 1. kolo 39,61 %
23.11. 2013 2. kolo 18,30 %
09.11. 2013 1. kolo 17,93 %