Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
57,69%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
42,31%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
64,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
20,00%
Karol Konárik SNS
8,00%
Ladislav Fízik ASV
4,00%
Andrea Jenčíková NP
4,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
Ondrej Binder NEKA
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šesták, NEKA
10 hlasov
2
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
9 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
8 hlasov
4
Michal Rusko, NEKA
7 hlasov
5
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
6
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
5 hlasov
7
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
4 hlasov
8
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
4 hlasov
9
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
4 hlasov
10
Karol Konárik, SNS
4 hlasov
11
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
12
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
13
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
14
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
3 hlasov
15
Ľubomír Piterka, NEKA
3 hlasov
16
Iveta Majerová, NEKA
3 hlasov
17
Jaroslav Maslen, NEKA
2 hlasov
18
Peter Rusnák, NEKA
2 hlasov
19
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
20
Peter Gogola, NEKA
2 hlasov
21
Igor Donoval, ASV
2 hlasov
22
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
23
Jozef Smekal, NEKA
2 hlasov
24
Pavol Svetlík, SNS
2 hlasov
25
Ľubomír Motyčka, NEKA
2 hlasov
26
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
27
Jaroslav Kuracina, NEKA
1 hlasov
28
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
1 hlasov
29
Peter Majerský, KSS
1 hlasov
30
Igor Ďurana, SĽS
1 hlasov
31
Ján Chladný, KDS
1 hlasov
32
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
33
Miloš Horný, SMS
1 hlasov
34
Ivan Kostúr, KSS
1 hlasov
35
Simon Barth, SMS
1 hlasov
36
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
37
Vladimír Sklenka, NEKA
1 hlasov
38
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
39
Zdena Bienska, SĽS
1 hlasov
40
Martin Baník, KDS
1 hlasov
41
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
42
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
43
Augustín Richtárech, OKS
44
Vladimír Rosinský, SĽS
45
Jozef Sásik, SĽS
46
Jaroslav Sekerka, KSS
47
Branislav Slaný, NEKA
48
Andrej Sliacky, SMS
49
Janka Slobodníková, SĽS
50
Roman Štrba, SĽS
51
Juraj Remšík, SMS
52
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
53
Milan Prašovský, SĽS
54
Teodor Bindas, SMS
55
Ján Jambrich, SĽS
56
Lukáš Ginič, SMS
57
Róbert Huran, NEKA
58
Karol Jadáš, KDS
59
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
60
Jaroslava Miklóšová, SMS
61
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
62
Svetozár Tomič, SMS

Volebná účasť

39,61
%
2017 1. kolo
18,30
%
2013 2. kolo
17,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,61%
2013 2. kolo 18,30%
2013 1. kolo 17,93%