Opoj okres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
44,17%
Martin Červenka NEKA
39,08%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
6,31%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
3,64%
Zdenko Rosina NK/NEKA
2,43%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
2,18%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,97%
Roland Hakszer NEKA
0,97%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,24%
Roman Chudý ŽIVOT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Dobrovodský, NEKA
221 hlasov
2
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
163 hlasov
3
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
103 hlasov
4
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
87 hlasov
5
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
75 hlasov
6
Maroš Sagan, NEKA
63 hlasov
7
Žaneta Gogolová, NEKA
63 hlasov
8
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
59 hlasov
9
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
58 hlasov
10
Marek Neštický, NEKA
54 hlasov
11
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
52 hlasov
12
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
51 hlasov
13
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
48 hlasov
14
Marián Galbavý, NEKA
48 hlasov
15
Matej Lančarič, NEKA
46 hlasov
16
Štefan Krištofík, SMER - SD
43 hlasov
17
Július Zemko, SMER - SD
41 hlasov
18
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
40 hlasov
19
Jozef Remenár, REPUBLIKA
38 hlasov
20
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
37 hlasov
21
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
35 hlasov
22
Tibor Pekarčík, NEKA
35 hlasov
23
Marcel Krajčo, NEKA
33 hlasov
24
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
25
Magdaléna Eliášová, NEKA
32 hlasov
26
Natália Blahová, DS
31 hlasov
27
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
30 hlasov
28
Iveta Bakičová, NEKA
28 hlasov
29
Stanislav Hric, NEKA
28 hlasov
30
Šimon Štefunko, NEKA
26 hlasov
31
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
26 hlasov
32
Ľubica Horváthová, NEKA
25 hlasov
33
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
23 hlasov
34
Eva Nemčovská, NEKA
23 hlasov
35
Silvia Urmínska, SMER - SD
22 hlasov
36
Dušan Mikulka, SNS
22 hlasov
37
Peter Hambálek, SMER - SD
21 hlasov
38
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
21 hlasov
39
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
40
Radovan Hynek, REPUBLIKA
19 hlasov
41
Lívia Voleková, REPUBLIKA
18 hlasov
42
Ľuboš Kollár, NEKA
18 hlasov
43
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
17 hlasov
44
Alan Bočkay, NEKA
15 hlasov
45
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
15 hlasov
46
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
47
Viliam Kochajda, SMER - SD
14 hlasov
48
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
49
Jozef Kozoň, NEKA
13 hlasov
50
Peter Kvasničák, NEKA
12 hlasov
51
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
52
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
53
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
54
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
55
Martin Ostrovský, SNS
10 hlasov
56
Zdenko Rosina, NK/NEKA
9 hlasov
57
Juraj Horváth, SNS
9 hlasov
58
Martin Ružička, SNS
9 hlasov
59
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
9 hlasov
60
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
61
Peter Chmela, NEKA
9 hlasov
62
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
63
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
64
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
65
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
6 hlasov
66
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
2 hlasov

Volebná účasť

47,08 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,08 %
04.11. 2017 1. kolo 23,11 %
23.11. 2013 2. kolo 18,89 %
09.11. 2013 1. kolo 16,79 %