Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
61,29%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
38,71%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
44,83%
Rudolf Bauer KDS
44,83%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,45%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,45%
Lukáš Sisák KSS
3,45%
Dominika Palaščáková NOVA
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, NEKA
21 hlasov
2
František Petro, SMER - SD
9 hlasov
3
Jozef Tischler, SĽS
7 hlasov
4
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
5
Vojtech Staňo, SMER - SD
6 hlasov
6
Peter Papáč, KSS
5 hlasov
7
Jozef Konkoly, SMER - SD
4 hlasov
8
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
9
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
10
Ľubomír Šimko, SMER - SD
2 hlasov
11
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
12
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
13
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
14
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
15
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
16
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
17
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
19
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
20
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
21
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
22
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
23
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
24
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
25
Dominika Palaščáková, NOVA
1 hlasov
26
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27
Ján Kokarda, NEKA
28
Imrich Kohút, SĽS
29
Františka Kočišová, SĽS
30
Anton Király, SMK-MKP
31
Marián Kertész, PD
32
László Iván, SMK-MKP
33
Ivan Hriczko, NEKA
34
Roman Horváth, SRÚS
35
Ľubica Holováčová, SĽS
36
Jozef Holečko, NEKA
37
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38
Jenő Csoltkó, NEKA
39
Alexander Bimbo, SRÚS
40
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41
Ladislav Bartók, NEKA
42
Martin Baltes, SĽS
43
Jozef Koňa, SĽS
44
László Köteles, SMK-MKP
45
Július Grulyo, NEKA
46
István Zachariaš, SMK-MKP
47
Marián Tóth, SaS
48
Róbert Šándor, NEKA
49
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50
Michal Rečka, SMER - SD
51
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
52
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
53
Peter Palaščák, SOĽ
54
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
55
Ján Mikloš, KSS
56
Ján Marton, NOVA
57
Elena Majancsíková, SĽS
58
Božena Letková, NEKA
59
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Miroslav Bačenko, NEKA

Volebná účasť

28,47
%
2017 1. kolo
21,52
%
2013 2. kolo
20,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,47%
2013 2. kolo 21,52%
2013 1. kolo 20,13%