Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
62,50%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
12,50%
Marián Herdel NEKA
10,00%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
5,00%
Peter Palko KSS
5,00%
Ľubomír Žabár NEKA
5,00%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Kebísek, NEKA
16 hlasov
2
Martin Adamec, NEKA
14 hlasov
3
Tomáš Vaňo, NEKA
13 hlasov
4
Tomáš Bečár, NEKA
11 hlasov
5
Martina Beňovičová, NEKA
7 hlasov
6
Jaroslav Ridoško, SNS
6 hlasov
7
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
8
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
9
Marta Šajbidorová, NEKA
4 hlasov
10
Tibor Jankovský, SMER - SD
4 hlasov
11
Miloslav Baco, NEKA
4 hlasov
12
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
4 hlasov
13
Ľubomír Dvorský, NEKA
3 hlasov
14
Eduard Hartmann, SNS
3 hlasov
15
Martin Dohál, NEKA
3 hlasov
16
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
17
Ján Hradský, NEKA
3 hlasov
18
Miroslav Kopčan, NEKA
3 hlasov
19
Miroslav Hlinka, SMER - SD
2 hlasov
20
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
21
Jaroslav Jambor, NEKA
2 hlasov
22
Ján Kanaba, NEKA
2 hlasov
23
Danica Birošová, NEKA
2 hlasov
24
Martin Barčák, NEKA
2 hlasov
25
Daniel Beníček, SMER - SD
2 hlasov
26
Milan Berec, SMER - SD
2 hlasov
27
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
28
Emil Košút, SMER - SD
2 hlasov
29
Michal Križan, NEKA
2 hlasov
30
Marta Blahová, ĽS-HZDS
1 hlasov
31
Milan Blaško, SNS
1 hlasov
32
Peter Brázda, SNS
1 hlasov
33
Martin Chlapík, SNS
1 hlasov
34
Pavol Suško, KSS
1 hlasov
35
Ondrej Čapák, SNS
1 hlasov
36
Juraj Štepnička, SNS
1 hlasov
37
Anton Beták, NEKA
1 hlasov
38
Lucia Štefancová, NEKA
1 hlasov
39
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
40
Valika Meravá, KSS
1 hlasov
41
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
42
Juraj Ondračka, SMER - SD
1 hlasov
43
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
1 hlasov
44
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
45
Eva Červeňanová, NEKA
1 hlasov
46
Jozef Hrdlička, KSS
1 hlasov
47
Ľubomír Žabár, NEKA
1 hlasov
48
Peter Hlucháň, NEKA
1 hlasov
49
Alojz Švajda, NEKA
1 hlasov
50
Peter Palko, KSS
1 hlasov
51
Martina Kebísková, NEKA
52
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
53
Vladimír Mojto, NEKA
54
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
55
Stanislav Pastva, SMER - SD
56
Dušan Štrauss, NaS - ns
57
Peter Hudec, KSS
58
Miroslav Zámečník, KSS
59
Iveta Kováčiková, SMER - SD
60
Janka Fabová, Paliho Kapurková
61
Václav Vacula, 99%
62
Lenka Ďurechová, KSS
63
Ľubomír Tunega, NEKA
64
Leo Kužela, NEKA
65
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
66
Ľubomír Štefánik, NEKA
67
Jaroslav Šmíd, NEKA
68
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
69
Patrik Burian, NEKA
70
Juraj Kotleba, SNS

Volebná účasť

23,91
%
2017 1. kolo
13,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,91%
2013 1. kolo 13,93%