vyberte rok
Opátkaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44,00%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
40,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
8,00%
Jarmila Tkáčová SNS
8,00%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

32,89
%
2017 1. kolo
31,88
%
2013 2. kolo
31,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,89%
2013 2. kolo 31,88%
2013 1. kolo 31,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Bernát, SMER-SD
7 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
3
Gabriel Böhm, NEKA
4 hlasov
4
Jarmila Vaňová, ŠKV
3 hlasov
5
Erika Zámboriová, ŠKV
3 hlasov
6
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
7
Michal Rečka, SMER-SD
3 hlasov
8
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
9
Július Begala, NEKA
2 hlasov
10
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
11
Peter Derevjaník, SMER-SD
2 hlasov
12
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
13
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov
14
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
15
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
16
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
17
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
18
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
19
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
20
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlasov
21
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
22
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
23
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
24
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
25
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
26
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
28
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
30
Peter Kocai, NAJ
31
Mária Dulovičová, NEKA
32
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
33
Július Grulyo, NEKA
34
Alexander Horváth, MOST - HÍD
35
Ján Horváth, NEKA
36
Anton Király, SMK-MKP
37
Alexander Képes, SMK-MKP
38
Jozef Hric, KSS
39
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
40
Tamás Iván, SMK-MKP
41
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
42
Ervín Kompuš, NAJ
43
Ladislav Vojtko, KSS
44
Rudolf Varga, VZDOR
45
Gábor Szalay, SMK-MKP
46
Roland Szabó, SMER-SD
47
Tomáš Suchý, ŠANCA
48
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Csaba Simkó, SMK-MKP
50
Peter Seman, KSS
51
František Petro, SMER-SD
52
Július Pelegrin, NEKA
53
Attila Oravecz, MOST - HÍD
54
Vlastimil Lakatoš, NEKA
55
Mária Lacková, NEKA
56
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
57
Jozef Krešák, ŠANCA
58
László Köteles, SMK-MKP
59
Augustín Köteles, NAJ
60
István Zachariaš, SMK-MKP
61
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
62
Tibor Bráz, NEKA
63
Slavomír Borovský, DS
64
Július Beluscsák, NEKA
65
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
66
Miloš Barcal, NEKA