Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
57,14%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
42,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
54,55%
Rudolf Bauer KDS
18,18%
Dominika Palaščáková NOVA
9,09%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
9,09%
Jaroslav Džunko NEKA
4,55%
Lukáš Sisák KSS
4,55%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Monika Vargová, SNS
6 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
5 hlasov
3
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
4
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
5
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
6
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
7
František Petro, SMER - SD
3 hlasov
8
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
9
Ľubomír Šimko, SMER - SD
3 hlasov
10
Dominika Palaščáková, NOVA
2 hlasov
11
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
12
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
13
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
14
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
15
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
16
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
17
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
18
Vojtech Staňo, SMER - SD
1 hlasov
19
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
20
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
21
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
22
Michal Rečka, SMER - SD
1 hlasov
23
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
24
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
25
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
26
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
27
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
28
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
29
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
30
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
31
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
32
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
33
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
34
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
35
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
36
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
37
Imrich Kohút, SĽS
38
Jozef Koňa, SĽS
39
László Köteles, SMK-MKP
40
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
42
Ján Marton, NOVA
43
István Zachariaš, SMK-MKP
44
Ladislav Vojtko, KSS
45
Peter Papáč, KSS
46
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
47
Jozef Tischler, SĽS
48
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
49
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50
Marián Kertész, PD
51
László Iván, SMK-MKP
52
Ivan Hriczko, NEKA
53
Martin Baltes, SĽS
54
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
55
Ladislav Bartók, NEKA
56
Ivan Buchla, SNS
57
Jenő Csoltkó, NEKA
58
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
59
Jozef Holečko, NEKA
60
Roman Horváth, SRÚS
61
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

32,89
%
2017 1. kolo
31,88
%
2013 2. kolo
31,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,89%
2013 2. kolo 31,88%
2013 1. kolo 31,88%