Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
91,30%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
4,35%
Štefan Straka KSS
4,35%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladislav Bašista, SMER - SD
20 hlasov
2
Jozef Kičura, SMER - SD
17 hlasov
3
Michal Kaliňák, SMER - SD
15 hlasov
4
Radoslav Čuha, SMER - SD
12 hlasov
5
Ľubomír Vaško, NOVA
12 hlasov
6
Ján Andrejko, NEKA
10 hlasov
7
Miroslav Lukáč, SMER - SD
9 hlasov
8
Viera Leščáková, NOVA
7 hlasov
9
Peter Klein, NEKA
7 hlasov
10
Mikuláš Komanický, SMER - SD
6 hlasov
11
Miroslav Benko, SMER - SD
5 hlasov
12
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
13
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
14
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
15
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
16
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
17
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
18
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
19
Stanislav Mathia, NOVA
2 hlasov
20
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
21
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
22
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
23
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
24
Ivan Benko, NEKA
1 hlasov
25
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
26
Miroslav Leško, SMER - SD
1 hlasov
27
Cyril Leško, SNS
1 hlasov
28
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
29
Radko Lapoš, NEKA
1 hlasov
30
Zdenko Velecký, NEKA
1 hlasov
31
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
32
Andrej Tudor, KSS
1 hlasov
33
Paulína Štefaničová, NOVA
1 hlasov
34
Miroslav Sopko, NOVA
1 hlasov
35
Janette Langová, NOVA
1 hlasov
36
František Janus, NEKA
1 hlasov
37
Jiří Ballarin, NEKA
1 hlasov
38
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
39
Emil Chlapeček, SMER - SD
1 hlasov
40
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
41
Anton Klimko, NOVA
1 hlasov
42
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
43
Vladimír Feľbaba, NOVA
44
Jozef Frankovský, NEKA
45
Stanislav Grega, NEKA
46
Ondrej Gubač, NEKA
47
Marek Guman, NEKA
48
Pavel Hagyari, NEKA
49
Peter Hatalčík, SMER - SD
50
Štefan Hatok, NEKA
51
Michal Hlivjak, 99%, PaS
52
Milan Hlivjak, 99%, PaS
53
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
54
Ján Jacoš, 99%, PaS
55
Jozef Jakubík, 99%, PaS
56
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
57
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
58
Ladislav Babuščák, NOVA
59
Radovan Bačík, NEKA
60
František Balog, SRÚS
61
Tibor Bažo, SRÚS
62
Branko Benko, SMER - SD
63
Vladimír Borecký, NEKA
64
Dušan Brhlík, NEKA
65
Andrej Buday, SaS
66
Peter Bugár, KSS
67
Milan Cimerman, Z-SNP
68
Ján Dobrovič, NEKA
69
Alica Dragulová, NOVA
70
Richard Drutarovský, NOVA
71
Marcel Jenča, SNS
72
Jozef Kakaščik, NEKA
73
Ján Katica, NEKA
74
František Merkovský, 99%, PaS
75
Matúš Murajda, NEKA
76
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
77
Lukáš Priščák, SNS
78
Viliam Sedlák, 99%, PaS
79
Stanislav Šváby, NOVA
80
Patrik Tomič, NEKA
81
Jaroslav Uličný, SNS
82
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
83
Viera Vasiliaková, KSS
84
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
85
Anton Demeter, SNS
86
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
87
Ľudovít Malaga, NEKA
88
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
89
Jozef Kipikaša, SNS
90
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
91
Pavol Kleban, SNS
92
Mária Klebanová, SNS
93
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
94
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
95
Marián Krakovský, KSS
96
Ľuba Kráľová, NEKA
97
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
98
Radomír Kreheľ, NEKA
99
Igor Kreta, KSS
100
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
101
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
102
Rudolf Voit, NEKA

Volebná účasť

55,31
%
2017 1. kolo
51,11
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,31%
2013 1. kolo 51,11%