Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
47,37%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32,46%
Dorota Bujňáková NP
4,39%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,39%
Anton Korba NEKA
2,63%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,63%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,63%
Jozef Mihalčin SĽS
2,63%
Štefan Straka KSS
0,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Molek, SMER - SD
37 hlasov
2
Alfonz Kaliaš, SRÚS
34 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
29 hlasov
4
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
5
Miroslav Kaliaš, SRK
29 hlasov
6
Ľubomír Lukič, SMER - SD
27 hlasov
7
Ján Ragan, SMER - SD
24 hlasov
8
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
9
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
10
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
11
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
15 hlasov
12
Rastislav Košalko, KOS
15 hlasov
13
Marcela Pčolinská, NOVA
13 hlasov
14
Juraj Kuročka, SMER - SD
13 hlasov
15
Gabriel Vilcega, NaS - ns
11 hlasov
16
Ján Katriňák, SRK
10 hlasov
17
Ján Čižik, 99%, PaS
9 hlasov
18
Jozef Karchňák, ÚSVIT
9 hlasov
19
Dušan Haľko, SNS
9 hlasov
20
Jozef Berta, SMER - SD
7 hlasov
21
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
22
Ladislav Hromada, NOVA
6 hlasov
23
Michal Džuka, SOĽ
5 hlasov
24
Milan Madura, ĽS-HZDS
5 hlasov
25
Ľubomír Pidany, SĽS
5 hlasov
26
Lukáš Bičej, KOS
5 hlasov
27
Matúš Krajňák, SĽS
4 hlasov
28
Milan Reich, KOS
4 hlasov
29
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
30
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
31
Jozef Džurdženík, SNS
3 hlasov
32
Peter Jacko, EDS
3 hlasov
33
Ján Šimko, NaS - ns
3 hlasov
34
Emília Rujaková, SĽS
3 hlasov
35
Eva Lenková, NaS - ns
3 hlasov
36
Radovan Kapraľ, KOS
3 hlasov
37
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
38
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
39
Anton Pavúk, NOVA
2 hlasov
40
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
41
Marek Cerula, SNS
2 hlasov
42
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
43
Marta Baniková, 99%, PaS
2 hlasov
44
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
45
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
46
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
48
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
49
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
50
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
51
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Helena Vancáková, 99%, PaS
53
Jozef Tomašik, SNS
54
Pavol Štefanko, EDS
55
Štefan Straka, KSS
56
Paulína Sopková, NaS - ns
57
Jozef Mihalčin, SĽS
58
Ján Popaďak, 99%, PaS
59
Pavol Drobný, SĽS
60
Ján Jevín, SNS
61
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ

Volebná účasť

26,33
%
2017 1. kolo
20,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,33%
2013 1. kolo 20,19%