vyberte rok
Olšovanyokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
40,95%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
34,29%
Róbert Bačinský NEKA
6,67%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
6,67%
Lukáš Sisák KSS
2,86%
Jarmila Tkáčová SNS
2,86%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,90%
Jozef Bobík NEKA
0,95%
Oliver Petrík JĽSS
0,95%
Vladislav Stanko NEKA
0,95%
Adam Šepetka NAJ
0,95%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

22,69
%
2017 1. kolo
13,31
%
2013 2. kolo
17,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,69%
2013 2. kolo 13,31%
2013 1. kolo 17,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
31 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
4
Slavomír Horváth, SNS
25 hlasov
5
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
7
Vojtech Farkaš, NEKA
21 hlasov
8
Radoslav Hodor, NEKA
21 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
10
František Petro, SMER-SD
20 hlasov
11
Peter Derevjaník, SMER-SD
20 hlasov
12
Jarmila Vaňová, ŠKV
17 hlasov
13
Erika Zámboriová, ŠKV
14 hlasov
14
Mária Dulovičová, NEKA
14 hlasov
15
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
16
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
17
Michal Rečka, SMER-SD
10 hlasov
18
Pavol Lehotský, NEKA
10 hlasov
19
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
20
Ladislav Vojtko, KSS
9 hlasov
21
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
22
Tomáš Suchý, ŠANCA
7 hlasov
23
Ján Serbin, NEKA
7 hlasov
24
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
25
Monika Gergelová, SNS
7 hlasov
26
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
28
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
29
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
30
Vlastimil Lakatoš, NEKA
5 hlasov
31
Martina Dutková, NEKA
4 hlasov
32
Ondrej Bernát, SMER-SD
4 hlasov
33
Peter Kocai, NAJ
4 hlasov
34
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
35
Roland Szabó, SMER-SD
3 hlasov
36
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
37
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
38
Peter Seman, KSS
2 hlasov
39
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
41
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
42
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
43
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasov
44
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
45
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
46
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
47
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
48
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
49
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
50
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
51
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
52
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
53
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
54
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
55
Július Begala, NEKA
56
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
57
Elena Fialková, MOST - HÍD
58
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
59
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
60
Alexander Horváth, MOST - HÍD
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
62
Ervín Kompuš, NAJ
63
Augustín Köteles, NAJ
64
Jozef Krešák, ŠANCA
65
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD