Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
73,77%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
26,23%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
41,77%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
26,58%
Dominika Palaščáková NOVA
7,59%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,06%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,06%
Jaroslav Džunko NEKA
5,06%
Lukáš Sisák KSS
3,80%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,53%
Jozef Holečko NEKA
1,27%
Ivan Kuhn OKS
1,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
47 hlasov
2
Ľubomír Šimko, SMER - SD
29 hlasov
3
Viktor Dulina, NEKA
22 hlasov
4
Slavomír Horváth, SNS
21 hlasov
5
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
6
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
7
František Petro, SMER - SD
16 hlasov
8
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
9
Jozef Konkoly, SMER - SD
15 hlasov
10
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
11
Ján Kokarda, NEKA
14 hlasov
12
Anton Medvec, NEKA
14 hlasov
13
Michal Rečka, SMER - SD
12 hlasov
14
Vojtech Staňo, SMER - SD
12 hlasov
15
Viliam Bačo, NEKA
12 hlasov
16
Radoslav Šimko, SNS
9 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
8 hlasov
18
Dominika Palaščáková, NOVA
8 hlasov
19
Martin Baltes, SĽS
8 hlasov
20
Peter Papáč, KSS
7 hlasov
21
Ján Marton, NOVA
6 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
6 hlasov
23
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
24
Monika Bérešová, SZS
5 hlasov
25
Božena Letková, NEKA
5 hlasov
26
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
27
Ivan Hriczko, NEKA
4 hlasov
28
Ján Bačo, SĽS
4 hlasov
29
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
30
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
4 hlasov
31
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
32
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
33
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
34
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
35
Františka Kočišová, SĽS
3 hlasov
36
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
37
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
38
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
39
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
40
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
41
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
42
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
43
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
44
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
45
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
46
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
47
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
48
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
49
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
50
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
51
Alexander Bimbo, SRÚS
52
István Zachariaš, SMK-MKP
53
Ján Stanislav, SNS
54
Elena Majancsíková, SĽS
55
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56
Imrich Kohút, SĽS
57
Anton Király, SMK-MKP
58
Marián Kertész, PD
59
László Iván, SMK-MKP
60
Jozef Holečko, NEKA
61
Jenő Csoltkó, NEKA

Volebná účasť

22,69
%
2017 1. kolo
13,31
%
2013 2. kolo
17,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,69%
2013 2. kolo 13,31%
2013 1. kolo 17,86%