vyberte rok
Olešnáokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
52,34%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
29,20%
Peter Sagan ĽSNS
8,26%
Ján Mikolaj SNS
4,68%
Marián Murín NEKA
2,48%
Peter Cibulka NEKA
1,38%
Anton Martvoň NEKA
0,83%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,83%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

23,13
%
2017 1. kolo
13,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,13%
2013 1. kolo 13,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
186 hlasov
2
Jozef Marec, NEKA
118 hlasov
3
Ján Podmanický, SMER-SD
89 hlasov
4
Martin Šenfeld, NEKA
88 hlasov
5
Ľubomír Golis, SNS
86 hlasov
6
Anton Varecha, SMER-SD
78 hlasov
7
Eleonóra Nekorancová, NEKA
77 hlasov
8
Anton Heglas, NEKA
72 hlasov
9
Jaroslav Velička, NEKA
61 hlasov
10
Martin Birka, NEKA
55 hlasov
11
Milan Gura, SMER-SD
54 hlasov
12
Martin Pavlík, NEKA
53 hlasov
13
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
14
Slavomír Kupka, SNS
51 hlasov
15
Jozef Cech, SMER-SD
48 hlasov
16
Jozef Grapa, SMER-SD
42 hlasov
17
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
18
Peter Strapáč, NEKA
38 hlasov
19
Marcel Šulo, NEKA
37 hlasov
20
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
21
Jozef Kajánek, KSS
34 hlasov
22
Milan Pišček, SNS
32 hlasov
23
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
24
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
25
Štefan Kompánek, NEKA
25 hlasov
26
Andrea Šimurdová, NEKA
23 hlasov
27
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
28
František Kučák, SMER-SD
22 hlasov
29
Juraj Hlavatý, SMER-SD
20 hlasov
30
Rastislav Gajdoš, KSS
18 hlasov
31
Renáta Majchráková, NEKA
17 hlasov
32
David Kulla, NEKA
16 hlasov
33
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
34
Jozef Balačin, NEKA
15 hlasov
35
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
36
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
37
Vladimír Malík, NaS - ns
13 hlasov
38
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
39
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
40
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
41
Iveta Špaldoňová, SZS
12 hlasov
42
Dana Jantulíková, NEKA
10 hlasov
43
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
44
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
45
Marta Cyprichová, ŠANCA
7 hlasov
46
Peter Kurňava, NEKA
7 hlasov
47
Michal Balačin, NEKA
3 hlasov