Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
46,43%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41,07%
Štefan Straka KSS
8,04%
Anton Korba NEKA
1,79%
Dorota Bujňáková NP
0,89%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,89%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,89%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jiří Ballarin, NEKA
99 hlasov
2
Ján Andrejko, NEKA
60 hlasov
3
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
4
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
5
Vladislav Bašista, SMER - SD
21 hlasov
6
Ján Katica, NEKA
21 hlasov
7
Vladimír Feľbaba, NOVA
20 hlasov
8
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
9
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
10
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
11
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
12
Miroslav Leško, SMER - SD
15 hlasov
13
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
14
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
15
Jozef Kičura, SMER - SD
13 hlasov
16
Marek Guman, NEKA
13 hlasov
17
Pavel Hagyari, NEKA
13 hlasov
18
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
19
Michal Kaliňák, SMER - SD
12 hlasov
20
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
21
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
22
Miroslav Lukáč, SMER - SD
11 hlasov
23
Peter Klein, NEKA
10 hlasov
24
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
10 hlasov
25
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
26
Mikuláš Komanický, SMER - SD
8 hlasov
27
Zdenko Velecký, NEKA
7 hlasov
28
Mária Klebanová, SNS
7 hlasov
29
Radoslav Čuha, SMER - SD
6 hlasov
30
Ľuba Kráľová, NEKA
6 hlasov
31
Pavol Kleban, SNS
6 hlasov
32
Lukáš Priščák, SNS
5 hlasov
33
Štefan Hatok, NEKA
5 hlasov
34
Stanislav Mathia, NOVA
5 hlasov
35
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
5 hlasov
36
Viera Leščáková, NOVA
5 hlasov
37
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
38
Richard Drutarovský, NOVA
4 hlasov
39
Paulína Štefaničová, NOVA
4 hlasov
40
Stanislav Šváby, NOVA
4 hlasov
41
Ľudovít Malaga, NEKA
4 hlasov
42
Andrej Tudor, KSS
4 hlasov
43
Emil Chlapeček, SMER - SD
4 hlasov
44
Radomír Kreheľ, NEKA
3 hlasov
45
Radovan Bačík, NEKA
3 hlasov
46
František Janus, NEKA
3 hlasov
47
Milan Cimerman, Z-SNP
3 hlasov
48
Peter Hatalčík, SMER - SD
3 hlasov
49
Ladislav Babuščák, NOVA
3 hlasov
50
Radko Lapoš, NEKA
3 hlasov
51
Miroslav Benko, SMER - SD
3 hlasov
52
Viera Vasiliaková, KSS
3 hlasov
53
Jozef Kakaščik, NEKA
2 hlasov
54
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
55
Branko Benko, SMER - SD
2 hlasov
56
Ondrej Gubač, NEKA
2 hlasov
57
Ivan Benko, NEKA
2 hlasov
58
Dušan Brhlík, NEKA
2 hlasov
59
Alica Dragulová, NOVA
2 hlasov
60
Iveta Baranová, NEKA
2 hlasov
61
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
62
Ľubomír Vaško, NOVA
2 hlasov
63
Vladimír Borecký, NEKA
1 hlasov
64
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
65
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
66
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
67
Ján Jacoš, 99%, PaS
1 hlasov
68
Jozef Jakubík, 99%, PaS
1 hlasov
69
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
70
Anton Demeter, SNS
1 hlasov
71
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
72
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
73
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
74
Igor Kreta, KSS
1 hlasov
75
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
76
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
77
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
78
Cyril Leško, SNS
1 hlasov
79
Jozef Frankovský, NEKA
1 hlasov
80
Miroslav Sopko, NOVA
81
František Merkovský, 99%, PaS
82
Patrik Tomič, NEKA
83
Rudolf Voit, NEKA
84
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
85
Viliam Sedlák, 99%, PaS
86
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
87
Janette Langová, NOVA
88
Andrej Buday, SaS
89
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
90
Stanislav Grega, NEKA
91
Milan Hlivjak, 99%, PaS
92
Radoslav Bednarčik, SNS
93
Tibor Bažo, SRÚS
94
Michal Hlivjak, 99%, PaS
95
František Balog, SRÚS
96
Daniel Antolík, SNS
97
Marcel Jenča, SNS
98
Jozef Kipikaša, SNS
99
Anton Klimko, NOVA
100
Marián Krakovský, KSS
101
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
102
Peter Bugár, KSS

Volebná účasť

40,63
%
2017 1. kolo
33,89
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,63%
2013 1. kolo 33,89%