Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
92,04%
Milan Belica SMER - SD
7,96%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
81,71%
Milan Belica SMER - SD
6,10%
Peter Oremus NEKA
4,88%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
3,05%
Robert Dick MS
2,44%
Viliam Mokraň KĽS
1,22%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Attila Petheő, SMK-MKP
93 hlasov
2
Csaba Földes, SMK-MKP
91 hlasov
3
Árpád Horváth, SMK-MKP
88 hlasov
4
Olga Szabó, SMK-MKP
86 hlasov
5
László Stubendek, SMK-MKP
84 hlasov
6
Norbert Becse, SMK-MKP
82 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
79 hlasov
8
Rozália Szalay, SMK-MKP
79 hlasov
9
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
44 hlasov
10
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
11
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
12
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
13
Anton Marek, NEKA
25 hlasov
14
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
15
György Batta, NEKA
17 hlasov
16
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
17
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
18
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
19
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
10 hlasov
20
Mária Csákiová, MS
9 hlasov
21
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
8 hlasov
22
Peter Getler, SMS
8 hlasov
23
Milan Lehocký, NEKA
8 hlasov
24
Karel Krejčí, KSS
6 hlasov
25
Miroslav Adamik, NEKA
6 hlasov
26
Robert Dick, MS
6 hlasov
27
Pavol Tausk, KSS
6 hlasov
28
Tibor Mayer, NEKA
6 hlasov
29
Tamara Podmanická, SMS
6 hlasov
30
Jozef Petráš, KSS
5 hlasov
31
Károly Less, NEKA
4 hlasov
32
Lívia Csíková, MS
3 hlasov
33
Ján Pikor, NEKA
3 hlasov
34
Milan Opálka, KSS
3 hlasov
35
Ladislav Tóth, KSS
1 hlasov
36
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
1 hlasov

Volebná účasť

18,15
%
2017 1. kolo
9,25
%
2013 2. kolo
14,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,15%
2013 2. kolo 9,25%
2013 1. kolo 14,20%