Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
72,71%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
11,35%
Milan Belica NEKA
6,52%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,42%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,17%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,69%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,45%
Martin Kusenda NEKA
0,97%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,48%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,24%
Peter Pukan REPUBLIKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
250 hlasov
2
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
243 hlasov
3
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
220 hlasov
4
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
210 hlasov
5
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
202 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
150 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
143 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
97 hlasov
9
Jozef Jobbágy, NEKA
68 hlasov
10
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
61 hlasov
11
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
60 hlasov
12
István Samu, NEKA
48 hlasov
13
Zsolt Feszty, NEKA
43 hlasov
14
Peter Antal, Progresívne Slovensko
35 hlasov
15
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
33 hlasov
16
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
17
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
18
Péter Korpás, NEKA
25 hlasov
19
Gyula Köles, NK/NEKA
25 hlasov
20
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
24 hlasov
21
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
20 hlasov
22
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
23
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
19 hlasov
24
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
25
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
26
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
27
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
28
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
29
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
16 hlasov
30
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
31
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
32
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
33
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
34
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
12 hlasov
35
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
10 hlasov
36
Roman Németh, SMER - SD, SNS
10 hlasov
37
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
10 hlasov
38
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
39
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
9 hlasov
40
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov

Volebná účasť

39,31 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,31 %
04.11. 2017 1. kolo 18,15 %
23.11. 2013 2. kolo 9,25 %
09.11. 2013 1. kolo 14,20 %