Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
34,29%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
33,65%
Milan Mazurek REPUBLIKA
15,38%
Michal Biganič NEKA
3,53%
Filip Kuffa ŽIVOT
3,21%
Patrícia Reváková NK/NEKA
3,21%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
2,24%
Ján Bync NEKA
1,92%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,60%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zdenko Ščepanik, NEKA
152 hlasov
2
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
121 hlasov
3
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
104 hlasov
4
Peter Pipák, NEKA
66 hlasov
5
Lucia Sukeľová, NEKA
65 hlasov
6
Martin Meričko, NEKA
59 hlasov
7
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
54 hlasov
8
Luciána Hoptová, ÚSVIT
52 hlasov
9
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
10
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
47 hlasov
11
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
40 hlasov
12
Alena Židová, Skúsme to inak
36 hlasov
13
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
14
Anna Sotaková, KSS
30 hlasov
15
Peter Demjan, REPUBLIKA
26 hlasov
16
Ľuboš Karas, NEKA
21 hlasov
17
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
18
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
19 hlasov
19
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
20
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
17 hlasov
21
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
22
Michal Druga, SOM Slovensko
16 hlasov
23
Erich Serbin, REPUBLIKA
14 hlasov
24
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
13 hlasov
25
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
13 hlasov
26
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
27
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
11 hlasov
28
Igor Labun, NEKA
10 hlasov
29
Monika Hamaďaková, NEKA
10 hlasov
30
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
10 hlasov
31
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
32
Anna Tokošová, KSS
9 hlasov
33
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
34
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
8 hlasov
35
Marián Vojtko, SNS
6 hlasov
36
Martin Tongeľ, ŽIVOT
5 hlasov
37
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
38
Andrej Semanco, SOM Slovensko
4 hlasov
39
Igor Savko, NEKA
4 hlasov
40
Jozef Sojka, KSS
3 hlasov
41
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
42
Dana Miháliková, NK/NEKA
3 hlasov
43
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
3 hlasov
44
Jozef Barlík, Socialisti.sk
2 hlasov
45
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
2 hlasov
46
Renáta Velichová, ŽIVOT
1 hlasov
47
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
1 hlasov
48
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
1 hlasov
49
Michal Ufnár, NK/NEKA
50
Jozef Stebnický, ŽIVOT

Volebná účasť

71,54 %

Historický vývoj

29.10. 2022 71,54 %
04.11. 2017 1. kolo 38,41 %
09.11. 2013 1. kolo 25,59 %