vyberte rok
Odorínokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48,26%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
36,09%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,96%
Róbert Bačinský NEKA
3,04%
Jarmila Tkáčová SNS
1,74%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,30%
Jozef Bobík NEKA
0,87%
Vladislav Stanko NEKA
0,87%
Jaroslav Džunko NEKA
0,43%
Ján Struk SMS
0,43%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

30,43
%
2017 1. kolo
8,02
%
2013 2. kolo
13,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,43%
2013 2. kolo 8,02%
2013 1. kolo 13,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Smižanský, ŠANCA
136 hlasov
2
Ondrej Kapusta, NEKA
102 hlasov
3
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
4
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
5
Michal Komara, SMER-SD
56 hlasov
6
Pavol Bečarik, SNS
50 hlasov
7
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
8
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
9
Dávid Demečko, SNS
40 hlasov
10
Marián Hojstrič, NEKA
40 hlasov
11
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
12
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
13
Ján Volný, SMER-SD
35 hlasov
14
Lea Grečková, SMER-SD
31 hlasov
15
Janka Brziaková, SMER-SD
30 hlasov
16
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
17
Adnan Akram, NEKA
29 hlasov
18
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
19
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
20
Peter Zelený, SNS
24 hlasov
21
Rastislav Neuvirth, ŠKV
22 hlasov
22
Iveta Rušinová, SMER-SD
21 hlasov
23
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
24
Maroš Divok, NEKA
17 hlasov
25
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
26
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
27
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
28
Róbert Kočiš, NEKA
13 hlasov
29
Vladimíra Dunková, ŠKV
13 hlasov
30
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
31
Valter Retter, SNS
9 hlasov
32
Beáta Janovcová, SNS
8 hlasov
33
Stanislav Lorko, SNS
8 hlasov
34
Lívia Kozlová, ŠKV
6 hlasov
35
Martin Kaščák, SNS
5 hlasov
36
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
5 hlasov
37
Miroslav Pomajdík, VZDOR
5 hlasov
38
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
5 hlasov
39
Radovan Ďorko, ŠKV
4 hlasov