vyberte rok
Očováokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
57,20%
Marian Kotleba ĽSNS
20,35%
Martin Juhaniak NEKA
10,42%
Igor Kašper NEKA
6,20%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,24%
Miroslav Gálik NAS
0,99%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,74%
Milan Urbáni SMS
0,74%
Znenek Očovan NAJ
0,62%
Pavel Greksa NEKA
0,50%
Alena Piovarčiová NP
0,37%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,25%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,12%
Jozef Sásik SĽSAH
0,12%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,12%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

38,31
%
2017 1. kolo
25,69
%
2013 2. kolo
23,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,31%
2013 2. kolo 25,69%
2013 1. kolo 23,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Ježík, SMER-SD
230 hlasov
2
Juraj Družbacký, SMER-SD
198 hlasov
3
Slavomír Hanuska, SNS
181 hlasov
4
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
171 hlasov
5
Miroslav Kusein, SMER-SD
155 hlasov
6
Milan Čarnoký, NEKA
143 hlasov
7
Matej Snopko, NEKA
139 hlasov
8
Peter Košík, NEKA
119 hlasov
9
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
10
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
11
Samir Moumani, NEKA
92 hlasov
12
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
91 hlasov
13
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
90 hlasov
14
Jozef Bakša, NEKA
84 hlasov
15
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
82 hlasov
16
Miroslav Náhlik, SMER-SD
82 hlasov
17
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
18
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
79 hlasov
19
Róbert Vasil, NEKA
69 hlasov
20
Alžbeta Staníková, NEKA
68 hlasov
21
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
68 hlasov
22
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
66 hlasov
23
Peter Hričina, NEKA
65 hlasov
24
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
25
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
56 hlasov
26
Igor Šufliarsky, SNS
54 hlasov
27
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
28
Rastislav Bobor, KSS
40 hlasov
29
Miroslav Gálik, NaS - ns
38 hlasov
30
Róbert Hraško, ŠANCA
27 hlasov
31
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
26 hlasov
32
Viktoria Vonkomerová, HZD
25 hlasov
33
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
19 hlasov
34
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
17 hlasov
35
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
36
Vladimír Neumann, VZDOR
12 hlasov
37
Marek Kabát, NaS - ns
11 hlasov
38
Albín Geršič, HZD
7 hlasov