vyberte rok
Oborínokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
72,91%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
14,74%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
2,79%
Róbert Bačinský NEKA
1,99%
Jozef Bobík NEKA
1,59%
Jarmila Tkáčová SNS
1,59%
Jozef Červenák RIS
1,20%
Oliver Petrík JĽSS
1,20%
Jaroslav Džunko NEKA
0,80%
Rudolf Botka NP
0,40%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,40%
Adam Šepetka NAJ
0,40%
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

45,70
%
2017 1. kolo
13,23
%
2013 2. kolo
36,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,7%
2013 2. kolo 13,23%
2013 1. kolo 36,76%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD
188 hlasov
2
Mária Bálintová, MOST - HÍD
172 hlasov
3
Peter Jakab, MOST - HÍD
146 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
83 hlasov
5
Ildikó Vargová, ŠKV
67 hlasov
6
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
7
Oskar Szabo, SZS
22 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER-SD
19 hlasov
9
František Farkaš, SMER-SD
18 hlasov
10
Valéria Eľková, NEKA
17 hlasov
11
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
16 hlasov
12
Miroslav Šimko, SNS
14 hlasov
13
Timea Sotáková, SMER-SD
13 hlasov
14
Mikuláš Kiš, NAJ
11 hlasov
15
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
16
Emil Ďurovčík, SMER-SD
9 hlasov
17
Viliam Zahorčák, SMER-SD
9 hlasov
18
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
19
Peter Borza, SNS
8 hlasov
20
Jaroslav Vaľo, SNS
8 hlasov
21
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Michal Stričík, ŠKV
7 hlasov
23
Branislav Sijka, NEKA
7 hlasov
24
Ľudovít Adam, NEKA
6 hlasov
25
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Dušan Goda, NEKA
5 hlasov
27
Marta Hermannová, NAJ
5 hlasov
28
Peter Horňák, DS
5 hlasov
29
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
31
Lukáš Pažinka, NEKA
4 hlasov
32
Ján Mihalečko, SMER-SD
4 hlasov
33
Bohuš Jakuboc, ŠKV
4 hlasov
34
Jozef Bobík, NEKA
3 hlasov
35
Emil Čurma, SNS
3 hlasov
36
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
38
Karol Pavelka, SNS
3 hlasov
39
Jozef Onda, NAJ
3 hlasov
40
Marián Nistor, ŠKV
3 hlasov
41
Marián Markovič, ŠKV
3 hlasov
42
Pavol Kuchta, SMER-SD
3 hlasov
43
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasov
44
Ondrej Golas, NEKA
3 hlasov
45
Ján Viselka, NEKA
3 hlasov
46
Peter Badida, VZDOR
2 hlasov
47
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasov
48
Stanislav Gaľa, ŠKV
2 hlasov
49
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
50
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
2 hlasov
51
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
52
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
53
Radoslav Smutný, SP
2 hlasov
54
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
2 hlasov
55
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
56
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
57
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
58
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
59
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
60
Matej Šarocký, ŠANCA
1 hlasov
61
Marek Švingál, ŠKV
1 hlasov
62
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
63
Jozef Sokologorský, SMER-SD
1 hlasov
64
Erik Sibal, NEKA
1 hlasov
65
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
66
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
67
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
68
Jozef Jambor, NAJ
1 hlasov
69
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
70
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
71
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
72
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
73
Peter Malík, SNS
74
Peter Sabol, SNS