Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
92,21%
Rudolf Bauer KDS
7,79%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
63,87%
Rudolf Bauer KDS
21,99%
Dominika Palaščáková NOVA
4,19%
Lukáš Sisák KSS
3,14%
Jaroslav Džunko NEKA
2,09%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,57%
Jozef Holečko NEKA
1,05%
Ivan Kuhn OKS
1,05%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,52%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
169 hlasov
2
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
149 hlasov
3
Gábor Mihók, SMK-MKP
50 hlasov
4
Attila Barkó, SMK-MKP
50 hlasov
5
Tibor Varga, SMK-MKP
41 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
19 hlasov
7
František Farkaš, SMER - SD
17 hlasov
8
Valéria Eľková, NEKA
15 hlasov
9
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
11
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
12
Jana Cibereová, SMER - SD
11 hlasov
13
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
14
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
15
Imrich Balog, KĽS
9 hlasov
16
Viliam Zahorčák, SMER - SD
9 hlasov
17
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
18
Ľubica Rošková, SMER - SD
8 hlasov
19
Oliver Petrík, NEKA
8 hlasov
20
Ján Mihalečko, SMER - SD
8 hlasov
21
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
6 hlasov
22
Jaroslav Vaľo, SNS
5 hlasov
23
Ján Potocký, SMS
5 hlasov
24
Milan Kaplan, NOVA
5 hlasov
25
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
26
Milan Potocký, NEKA
4 hlasov
27
Jozef Makohus, SMER - SD
4 hlasov
28
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
29
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
30
Mária Uchnárová, SMS
4 hlasov
31
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
32
Juraj Brecko, KSS
3 hlasov
33
Rastislav Olexa, NEKA
3 hlasov
34
Andrea Sisák, NEKA
3 hlasov
35
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasov
36
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasov
37
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
38
Martin Magura, SMS
3 hlasov
39
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
40
Slavomír Žužo, MS
2 hlasov
41
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
42
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
43
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
44
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
45
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
46
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
47
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
48
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
49
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
50
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
51
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
52
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
53
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
54
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
55
Stanislav Gaľa, SNS

Volebná účasť

45,70
%
2017 1. kolo
13,23
%
2013 2. kolo
36,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,70%
2013 2. kolo 13,23%
2013 1. kolo 36,76%