vyberte rok
Obišovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
53,06%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
23,47%
Róbert Bačinský NEKA
7,14%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,08%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,06%
Jozef Červenák RIS
2,04%
Jaroslav Džunko NEKA
2,04%
Oliver Petrík JĽSS
2,04%
Rudolf Botka NP
1,02%
Lukáš Sisák KSS
1,02%
Jarmila Tkáčová SNS
1,02%
Jozef Bobík NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

28,01
%
2017 1. kolo
14,02
%
2013 2. kolo
10,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,01%
2013 2. kolo 14,02%
2013 1. kolo 10,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
40 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
4
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
5
Martina Dutková, NEKA
25 hlasov
6
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
7
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
9
Radoslav Hodor, NEKA
14 hlasov
10
Ján Serbin, NEKA
14 hlasov
11
Jarmila Vaňová, ŠKV
14 hlasov
12
František Petro, SMER-SD
13 hlasov
13
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
14
Pavol Lehotský, NEKA
12 hlasov
15
Ján Kokarda, NEKA
11 hlasov
16
Erika Zámboriová, ŠKV
11 hlasov
17
Ondrej Bernát, SMER-SD
10 hlasov
18
Monika Gergelová, SNS
9 hlasov
19
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
20
Július Begala, NEKA
8 hlasov
21
Michal Rečka, SMER-SD
8 hlasov
22
Július Pelegrin, NEKA
7 hlasov
23
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Alexander Horváth, MOST - HÍD
7 hlasov
25
Mária Dulovičová, NEKA
7 hlasov
26
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Vojtech Farkaš, NEKA
6 hlasov
28
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
29
Mária Lacková, NEKA
6 hlasov
30
Peter Seman, KSS
6 hlasov
31
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
32
Elena Fialková, MOST - HÍD
6 hlasov
33
Gabriel Böhm, NEKA
5 hlasov
34
Jozef Hric, KSS
5 hlasov
35
Ivan Hriczko, ŠKV
5 hlasov
36
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
37
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
39
Peter Kocai, NAJ
4 hlasov
40
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
41
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
42
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
3 hlasov
43
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
44
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
45
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
46
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
47
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
48
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
49
Peter Derevjaník, SMER-SD
3 hlasov
50
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
51
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
52
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
53
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
54
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
55
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
56
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
57
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
58
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
59
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
60
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
61
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
62
László Köteles, SMK-MKP
63
Jozef Krešák, ŠANCA
64
Csaba Simkó, SMK-MKP
65
Gábor Szalay, SMK-MKP
66
István Zachariaš, SMK-MKP