Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
78,26%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
21,74%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
41,18%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
35,29%
Dominika Palaščáková NOVA
11,76%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,82%
Lukáš Sisák KSS
2,94%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
15 hlasov
2
Dominika Palaščáková, NOVA
10 hlasov
3
František Petro, SMER - SD
9 hlasov
4
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
7 hlasov
6
Viktor Dulina, NEKA
7 hlasov
7
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
8
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
9
Vojtech Staňo, SMER - SD
5 hlasov
10
Božena Letková, NEKA
5 hlasov
11
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
12
Michal Rečka, SMER - SD
5 hlasov
13
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
14
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
15
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
16
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
17
Elena Majancsíková, SĽS
4 hlasov
18
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
19
Ľubomír Šimko, SMER - SD
4 hlasov
20
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
21
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
22
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
23
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
24
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
25
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
26
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
27
Radoslav Šimko, SNS
3 hlasov
28
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
29
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
30
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
31
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
32
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
33
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
34
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
35
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
36
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
37
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
38
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
39
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
40
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
41
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
42
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
43
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
44
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
45
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
46
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
47
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
48
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
49
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
50
Marián Kertész, PD
1 hlasov
51
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
52
Jozef Tischler, SĽS
53
Peter Palaščák, SOĽ
54
Viliam Bačo, NEKA
55
Ladislav Bartók, NEKA
56
Alexander Bimbo, SRÚS
57
Jozef Holečko, NEKA
58
Ľubica Holováčová, SĽS
59
Roman Horváth, SRÚS
60
Anton Király, SMK-MKP
61
László Iván, SMK-MKP

Volebná účasť

28,01
%
2017 1. kolo
14,02
%
2013 2. kolo
10,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,01%
2013 2. kolo 14,02%
2013 1. kolo 10,97%