Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
27,40%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
25,29%
Milan Belica NEKA
20,14%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,03%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6,56%
Martin Kusenda NEKA
3,75%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,58%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,34%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,87%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,64%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
99 hlasov
2
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
96 hlasov
3
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
76 hlasov
4
Marek Földesi, NEKA
68 hlasov
5
Ján Krtík, NEKA
66 hlasov
6
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
64 hlasov
7
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
60 hlasov
8
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
59 hlasov
9
Peter Benček, NEKA
58 hlasov
10
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
11
Roland Bogár, NEKA
50 hlasov
12
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
46 hlasov
13
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
45 hlasov
14
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
15
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
42 hlasov
16
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
41 hlasov
17
Mária Kuriačková, NEKA
40 hlasov
18
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
19
Tomáš Krištof, NEKA
34 hlasov
20
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
34 hlasov
21
Jozef Kubovič, NEKA
32 hlasov
22
Tomáš Ižold, NEKA
31 hlasov
23
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
24
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
30 hlasov
25
Ján Janáč, NEKA
28 hlasov
26
Peter Drábik, NEKA
27 hlasov
27
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
28
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
29
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
25 hlasov
30
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
31
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
21 hlasov
32
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
33
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
34
Dana Ďurišová, NK/NEKA
20 hlasov
35
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
36
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
17 hlasov
37
Branislav Štefanický, NEKA
17 hlasov
38
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
17 hlasov
39
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
40
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
16 hlasov
41
Roman Salinka, NEKA
16 hlasov
42
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
16 hlasov
43
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
44
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15 hlasov
45
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15 hlasov
46
Mária Farkašová, NEKA
14 hlasov
47
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
48
Peter Marko, NK/NEKA
14 hlasov
49
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
13 hlasov
50
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
51
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
52
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
13 hlasov
53
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
13 hlasov
54
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
13 hlasov
55
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
13 hlasov
56
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
12 hlasov
57
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
12 hlasov
58
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
59
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
12 hlasov
60
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
61
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
62
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
63
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
64
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
65
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
9 hlasov
66
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
9 hlasov
67
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
68
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
69
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
70
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
71
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
72
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
73
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
74
Ján Proksa, NK/NEKA
4 hlasov
75
Tibor Moravský, NEKA
3 hlasov
76
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov

Volebná účasť

72,44 %

Historický vývoj

29.10. 2022 72,44 %
04.11. 2017 1. kolo 30,33 %
23.11. 2013 2. kolo 17,76 %
09.11. 2013 1. kolo 15,56 %