vyberte rok
Nový Tekovokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
43,46%
Milan Uhrík ĽSNS
20,56%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
17,29%
Peter Oremus NEKA
14,49%
Iván Farkas SMK
3,27%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,93%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

30,33
%
2017 1. kolo
17,76
%
2013 2. kolo
15,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,33%
2013 2. kolo 17,76%
2013 1. kolo 15,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
69 hlasov
2
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
61 hlasov
3
Igor Gogora, NEKA
60 hlasov
4
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
5
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
53 hlasov
6
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
7
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
8
Ján Krtík, NEKA
37 hlasov
9
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
10
Igor Éder, NEKA
34 hlasov
11
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
12
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
13
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
14
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
29 hlasov
15
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
16
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
17
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
18
Erika Sulinová, NEKA
24 hlasov
19
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
20
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
21
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
22
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
23
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
24
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
25
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
26
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
27
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
28
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
29
Igor Varga, NEKA
15 hlasov
30
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
14 hlasov
31
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
32
Pál Zachar, NEKA
13 hlasov
33
Ján Hamar, KSS
13 hlasov
34
Zita Cseri, NEKA
12 hlasov
35
Michal Ivanický, KSS
12 hlasov
36
Tibor Csenger, SMK-MKP
12 hlasov
37
Ondrej Juhász, NEKA
10 hlasov
38
Ján Kútik, KSS
10 hlasov
39
Dezső Pálffy, SMK-MKP
10 hlasov
40
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
41
Peter Köpöncei, SMK-MKP
6 hlasov
42
Marianna Šedivá, NEKA
6 hlasov
43
Miroslav Kamenský, KSS
6 hlasov
44
Ladislav Vörös, KSS
5 hlasov
45
Beáta Kiss, SMK-MKP
4 hlasov
46
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko