Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
69,23%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
30,77%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
55,81%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
27,91%
Lukáš Sisák KSS
6,98%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,33%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,33%
Jaroslav Džunko NEKA
2,33%
Ivan Kuhn OKS
2,33%
Dominika Palaščáková NOVA
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
2
František Petro, SMER - SD
15 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
13 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
12 hlasov
5
Viktor Dulina, NEKA
12 hlasov
6
Viliam Bačo, NEKA
8 hlasov
7
Michal Rečka, SMER - SD
8 hlasov
8
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
9
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
10
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
11
Jozef Koňa, SĽS
7 hlasov
12
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
13
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
14
Anton Medvec, NEKA
5 hlasov
15
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
16
Jozef Tischler, SĽS
5 hlasov
17
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
18
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
19
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
20
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
21
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
22
Ľubomír Šimko, SMER - SD
3 hlasov
23
Radoslav Šimko, SNS
3 hlasov
24
Dominika Palaščáková, NOVA
3 hlasov
25
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
26
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
27
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
28
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
29
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
30
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
31
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
32
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
33
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
34
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
35
Ján Marton, NOVA
2 hlasov
36
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
37
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
38
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
39
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
40
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
41
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
42
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
43
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
44
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
45
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
46
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
47
Jozef Holečko, NEKA
48
Alexander Bimbo, SRÚS
49
Ladislav Bartók, NEKA
50
Roman Horváth, SRÚS
51
László Iván, SMK-MKP
52
Marián Kertész, PD
53
Anton Király, SMK-MKP
54
László Köteles, SMK-MKP
55
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
56
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
57
Peter Palaščák, SOĽ
58
Ján Stanislav, SNS
59
István Zachariaš, SMK-MKP
60
Monika Vargová, SNS
61
Jenő Csoltkó, NEKA

Volebná účasť

41,20
%
2017 1. kolo
23,35
%
2013 2. kolo
25,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,20%
2013 2. kolo 23,35%
2013 1. kolo 25,74%