Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
59,15%
Rudolf Bauer KDS
40,85%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
59,60%
Rudolf Bauer KDS
22,22%
Dominika Palaščáková NOVA
6,06%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,03%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,03%
Jozef Holečko NEKA
3,03%
Ivan Kuhn OKS
2,02%
Lukáš Sisák KSS
1,01%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER - SD
42 hlasov
2
František Tomko, NEKA
33 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
31 hlasov
4
Vladimír Dvorový, SMER - SD
30 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER - SD
27 hlasov
6
Miroslav Tóth, SMER - SD
24 hlasov
7
Jana Mondiková, SMER - SD
21 hlasov
8
Marek Čižmár, NEKA
20 hlasov
9
Štefan Duč, NEKA
19 hlasov
10
Martin Begala, NEKA
17 hlasov
11
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
12
Magdaléna Haburová, NEKA
15 hlasov
13
Juraj Selecký, NEKA
15 hlasov
14
Marián Kolesár, NEKA
15 hlasov
15
Štefan Tatranský, KSS
14 hlasov
16
Miloš Ferko, NOVA
13 hlasov
17
Tichomír Kačo, NEKA
12 hlasov
18
Zlatica Čeplíková, NEKA
11 hlasov
19
Ladislav Bodnár, NEKA
11 hlasov
20
Jaroslav Soták, NEKA
10 hlasov
21
Katarína Mischurová, NEKA
10 hlasov
22
Ľubomír Bulla, NEKA
10 hlasov
23
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
24
Gejza Gore, NEKA
8 hlasov
25
Ľubomír Princík, NEKA
8 hlasov
26
Ján Tomáš, NEKA
7 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Juliana Pašková, NEKA
7 hlasov
29
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
30
Martin Galgoczy, NEKA
6 hlasov
31
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
32
Jaroslav Konečný, NEKA
6 hlasov
33
Miloš Kubica, NEKA
6 hlasov
34
Ján Lukáč, SMS
6 hlasov
35
Robert Engel, NEKA
5 hlasov
36
Jozef Horváth, SMER - SD
5 hlasov
37
Andrej Kocák, MS
5 hlasov
38
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
39
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasov
40
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
41
Mikuláš Balog, EDS
3 hlasov
42
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
43
Vladimír Juroš, MS
3 hlasov
44
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
45
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
46
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasov
47
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
48
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
49
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
50
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
51
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
52
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
53
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
54
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
55
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
56
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
57
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlasov
58
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
59
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
60
Mária Szuperák, SMK-MKP
61
Pavel Szijjártó, SĽS
62
Peter Pető, NEKA
63
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
64
József Kopasz, SMK-MKP
65
Csaba Furik, SMK-MKP
66
László Farkas, SMK-MKP
67
Edita Anthony, SaS

Volebná účasť

27,40
%
2017 1. kolo
13,74
%
2013 2. kolo
20,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,40%
2013 2. kolo 13,74%
2013 1. kolo 20,80%