Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
42,65%
Milan Belica NEKA
15,59%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14,04%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
9,60%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9,42%
Martin Kusenda NEKA
2,99%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,71%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,35%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,28%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,14%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Otokar Klein, NEKA
3 591 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
3 153 hlasov
3
Peter Podbehlý, NEKA
2 477 hlasov
4
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 120 hlasov
5
Gabriel Katona, NEKA
1 969 hlasov
6
Ivan Katona, NEKA
1 797 hlasov
7
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 605 hlasov
8
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 534 hlasov
9
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 438 hlasov
10
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 350 hlasov
11
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
1 319 hlasov
12
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
1 289 hlasov
13
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 274 hlasov
14
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 268 hlasov
15
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 112 hlasov
16
Michal Prešinský, REPUBLIKA
1 048 hlasov
17
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
1 042 hlasov
18
Marcel Filaga, NEKA
1 012 hlasov
19
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
957 hlasov
20
Judita Laššáková, NEKA
946 hlasov
21
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
866 hlasov
22
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
850 hlasov
23
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
777 hlasov
24
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
766 hlasov
25
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
757 hlasov
26
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
756 hlasov
27
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
718 hlasov
28
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
695 hlasov
29
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
681 hlasov
30
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
665 hlasov
31
Marek Šimunek, NEKA
657 hlasov
32
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
650 hlasov
33
Denis Gondžala, REPUBLIKA
642 hlasov
34
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
641 hlasov
35
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
627 hlasov
36
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
584 hlasov
37
Miloš Rybár, NEKA
547 hlasov
38
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
501 hlasov
39
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
500 hlasov
40
Richard Gajdoš, NEKA
493 hlasov
41
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
431 hlasov
42
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
427 hlasov
43
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
414 hlasov
44
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
374 hlasov
45
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
358 hlasov
46
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
357 hlasov
47
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
306 hlasov
48
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
274 hlasov
49
Stanislav Petráš, NEKA
261 hlasov
50
Peter Chmelo, REPUBLIKA
238 hlasov
51
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
223 hlasov
52
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
219 hlasov
53
Martin Búry, NEKA
205 hlasov
54
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
202 hlasov
55
Jozef Zaťko, NK/NEKA
200 hlasov
56
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
185 hlasov
57
František Slávik, Progresívne Slovensko
179 hlasov
58
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
169 hlasov
59
Alena Jaššová, REPUBLIKA
153 hlasov
60
Miroslav Kleman, NK/NEKA
143 hlasov
61
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
140 hlasov
62
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
140 hlasov
63
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
126 hlasov
64
Pavol Timko, REPUBLIKA
118 hlasov
65
Adam Meško, DOMOV-NS
110 hlasov
66
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
107 hlasov
67
Dušan Pukanec, NK/NEKA
102 hlasov
68
Erik Kliment, NEKA
99 hlasov
69
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
93 hlasov
70
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
65 hlasov

Volebná účasť

34,71 %

Historický vývoj

29.10. 2022 34,71 %
04.11. 2017 1. kolo 25,33 %
23.11. 2013 2. kolo 12,52 %
09.11. 2013 1. kolo 14,77 %