vyberte rok
Nové Zámkyokres Nové Zámky

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
30,69%
Peter Oremus NEKA
18,84%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
17,57%
Milan Uhrík ĽSNS
16,49%
Iván Farkas SMK
12,87%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,10%
Ľászló Hajdu MKDA
1,01%
Ján Marko NP
0,42%

Volebná účasť

25,33
%
2017 1. kolo
12,52
%
2013 2. kolo
14,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,33%
2013 2. kolo 12,52%
2013 1. kolo 14,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Otokar Klein, NEKA
4272 hlasov
2
Gabriel Katona, NEKA
2753 hlasov
3
Ivan Katona, NEKA
2624 hlasov
4
Branislav Becík, NEKA
1888 hlasov
5
Ladislav Marenčák, NEKA
1848 hlasov
6
Štefan Prešinský, NEKA
1846 hlasov
7
Helena Bohátová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1595 hlasov
8
Dávid Nagy, SMK-MKP
1553 hlasov
9
Pavol Uhrín, DOMA DOBRE
1479 hlasov
10
Marek Oremus, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1458 hlasov
11
Bertalan Bóna, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1451 hlasov
12
Ľuboš Ivan, NEKA
1374 hlasov
13
Juraj Šimunek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1247 hlasov
14
Daniel Žingor, NEKA
1219 hlasov
15
Eva Polerecká, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1209 hlasov
16
Tibor Matuška, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1186 hlasov
17
János Bób, SMK-MKP
1145 hlasov
18
Richard Schwarz, NEKA
1095 hlasov
19
Marcel Filaga, NEKA
1075 hlasov
20
Mária Czuczor, SMK-MKP
911 hlasov
21
Igor Sádovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
820 hlasov
22
Tibor Dobai, SMK-MKP
802 hlasov
23
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
779 hlasov
24
Ladislav Balogh, ĽS Naše Slovensko
753 hlasov
25
Martin Mikla, ĽS Naše Slovensko
750 hlasov
26
Ján Volf, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
689 hlasov
27
Karin Jaššová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
666 hlasov
28
Radovan Kuruc, ĽS Naše Slovensko
624 hlasov
29
Tatiana Svetlanská, NEKA
618 hlasov
30
Martin Šteták, ĽS Naše Slovensko
598 hlasov
31
Eva Smolíková, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
579 hlasov
32
Adrián Takáč, ĽS Naše Slovensko
563 hlasov
33
Stanislav Kosec, ĽS Naše Slovensko
499 hlasov
34
Ivan Solár, NEKA
376 hlasov
35
Gizela Kevélyová, SME RODINA - Boris Kollár
310 hlasov
36
Lenka Szegényová, KSS
255 hlasov
37
Martin Búry, NEKA
235 hlasov
38
Jozef Francel, NEKA
235 hlasov
39
Jozef Zaťko, NP
131 hlasov
40
Štefan Skok, NP
119 hlasov