Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
34,27%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
28,06%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,22%
Martin Kusenda NEKA
6,01%
Peter Pukan REPUBLIKA
5,81%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,61%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,61%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,21%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,00%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,80%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
77 hlasov
2
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
74 hlasov
3
Jozef Dvonč, NEKA
67 hlasov
4
Štefan Štefek, NEKA
67 hlasov
5
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
66 hlasov
6
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
59 hlasov
7
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
58 hlasov
8
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
56 hlasov
9
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
53 hlasov
10
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
52 hlasov
11
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
48 hlasov
12
Ľubomír Moravčík, NEKA
47 hlasov
13
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
46 hlasov
14
Peter Oremus, NEKA
46 hlasov
15
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
45 hlasov
16
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
17
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
18
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
19
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
41 hlasov
20
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
40 hlasov
21
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
40 hlasov
22
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
40 hlasov
23
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
24
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
25
Peter Andel, Progresívne Slovensko
37 hlasov
26
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
37 hlasov
27
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
36 hlasov
28
Štefan Korman, NEKA
35 hlasov
29
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
30
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
31
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
32
Erik Blaško, NK/NEKA
33 hlasov
33
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
34
Radoslav Kriváček, NEKA
32 hlasov
35
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
32 hlasov
36
Šimon Kónya, NEKA
30 hlasov
37
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
30 hlasov
38
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
39
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
30 hlasov
40
Marta Rácová, NEKA
30 hlasov
41
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
42
Martin Balko, Progresívne Slovensko
30 hlasov
43
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
30 hlasov
44
Milan Chmelár, NEKA
30 hlasov
45
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
29 hlasov
46
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
47
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
29 hlasov
48
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
29 hlasov
49
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
29 hlasov
50
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
51
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
28 hlasov
52
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
28 hlasov
53
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
54
Peter Pukan, REPUBLIKA
27 hlasov
55
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
56
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
26 hlasov
57
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
58
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
59
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
24 hlasov
60
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
61
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
62
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
63
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
22 hlasov
64
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
22 hlasov
65
Martin Bóri, REPUBLIKA
21 hlasov
66
Igor Husár, REPUBLIKA
20 hlasov
67
Juraj Švarc, NEKA
20 hlasov
68
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
20 hlasov
69
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
20 hlasov
70
Martin Čepček, ŽIVOT
20 hlasov
71
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
72
Peter Košťál, NEKA
19 hlasov
73
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
18 hlasov
74
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
18 hlasov
75
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
76
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
77
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
78
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
16 hlasov
79
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
80
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
81
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
15 hlasov
82
Peter Božík, Hnutie ONÁS
15 hlasov
83
Lívia Šumichrastová, NEKA
15 hlasov
84
Soňa Ďuríková, NEKA
15 hlasov
85
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
15 hlasov
86
Jana Pukanová, REPUBLIKA
15 hlasov
87
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
14 hlasov
88
Ladislav Turba, NEKA
14 hlasov
89
Peter Paučo, NK/NEKA
14 hlasov
90
Darina Zlatošová, NK/NEKA
14 hlasov
91
Martin Skovajsa, NEKA
14 hlasov
92
Miloš Macho, NK/NEKA
13 hlasov
93
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
94
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
12 hlasov
95
Peter Šedovič, NK/NEKA
12 hlasov
96
Jarmila Králová, NEKA
12 hlasov
97
Oľga Paučová, NK/NEKA
11 hlasov
98
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
11 hlasov
99
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
100
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
10 hlasov
101
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
102
Pavol Mada, NEKA
8 hlasov
103
Miroslav Gut, NEKA
8 hlasov
104
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
7 hlasov
105
Juraj Vízy, NK/NEKA
6 hlasov
106
Dušan Tóth, NEKA
5 hlasov

Volebná účasť

52,67 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,67 %
04.11. 2017 1. kolo 29,56 %
23.11. 2013 2. kolo 18,58 %
09.11. 2013 1. kolo 15,43 %