vyberte rok
Nové Honyokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
54,76%
Marian Kotleba ĽSNS
21,43%
Igor Kašper NEKA
11,90%
Pavel Greksa NEKA
4,76%
Martin Juhaniak NEKA
2,38%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
2,38%
Milan Urbáni SMS
2,38%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

30,20
%
2017 1. kolo
18,86
%
2013 2. kolo
22,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,2%
2013 2. kolo 18,86%
2013 1. kolo 22,01%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
13 hlasov
2
Milan Alberti, NEKA
11 hlasov
3
Pavel Greksa, NEKA
11 hlasov
4
Attila Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
5
Pavol Baculík, NEKA
10 hlasov
6
Ján Mičuda, SMER-SD
8 hlasov
7
Denisa Nincová, NEKA
7 hlasov
8
Branislav Hámorník, SMER-SD
7 hlasov
9
Péter Csúsz, SMK-MKP
7 hlasov
10
Jana Haláková, SMER-SD
7 hlasov
11
Juraj Pelč, NEKA
5 hlasov
12
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
13
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
14
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
5 hlasov
15
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
16
Pavol Križo, SNS
4 hlasov
17
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
18
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Lukáš Čavoj, NEKA
4 hlasov
20
Rudolf Slivka, SNS
4 hlasov
21
Lucia Kašiarová, KSS
3 hlasov
22
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
23
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
2 hlasov
24
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
25
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
26
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
28
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
2 hlasov
29
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
30
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
1 hlasov
31
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
László Kerekes, SMK-MKP
1 hlasov
33
Péter György, SMK-MKP
1 hlasov
34
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
35
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
36
Karol Ferencz, MOST - HÍD
37
Štefan Kertész, MOST - HÍD
38
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
39
Ján Svoreň, KSS
40
Július Čipčala, SRK
41
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Jozef Bari, SRK
43
Zoltán Balog, NEKA
44
Tibor Tóth, MOST - HÍD