vyberte rok
Novákyokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
48,00%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
19,40%
Štefan Škultéty NEKA
14,41%
Petra Hajšelová Sme rodina
10,53%
Igor Valko NP
3,44%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,77%
Nora Pániková SZS
1,44%

Volebná účasť

25,91
%
2017 1. kolo
18,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,91%
2013 1. kolo 18,09%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Dzurák, NEKA
462 hlasov
2
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
200 hlasov
3
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
186 hlasov
4
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
161 hlasov
5
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
160 hlasov
6
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
156 hlasov
7
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
155 hlasov
8
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
155 hlasov
9
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
141 hlasov
10
Viera Beňová, NEKA
137 hlasov
11
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
134 hlasov
12
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
132 hlasov
13
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
126 hlasov
14
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
126 hlasov
15
Dušan Ďuriš, NEKA
115 hlasov
16
Mária Šramková, NEKA
114 hlasov
17
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
111 hlasov
18
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
110 hlasov
19
Pavol Caňo, NEKA
102 hlasov
20
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
94 hlasov
21
Michal Ďureje, NEKA
93 hlasov
22
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
88 hlasov
23
Vojtech Čičmanec, NEKA
80 hlasov
24
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
80 hlasov
25
Ladislav Procházka, NEKA
78 hlasov
26
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
27
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
74 hlasov
28
Martin Drozd, NEKA
71 hlasov
29
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
30
Andrej Kmotorka, NEKA
68 hlasov
31
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
66 hlasov
32
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
66 hlasov
33
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
34
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
35
Miroslav Rajčo, NEKA
62 hlasov
36
Jana Matiašková, NEKA
62 hlasov
37
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
38
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
39
Tibor Čičmanec, NEKA
60 hlasov
40
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
57 hlasov
41
Ján Madžo, DOMA DOBRE
56 hlasov
42
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
43
Tomáš Kozák, NEKA
55 hlasov
44
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
54 hlasov
45
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
46
Branislav Gigac, NEKA
48 hlasov
47
Anton Vrecko, NEKA
46 hlasov
48
Alojz Vlčko, NEKA
46 hlasov
49
Tomáš Tines, NEKA
45 hlasov
50
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
51
Viera Hurtišová, KSS
37 hlasov
52
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
36 hlasov
53
Jozef Franek, NEKA
33 hlasov
54
Eduard Prilinský, NEKA
29 hlasov
55
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
29 hlasov
56
Miroslav Dzina, NEKA
28 hlasov
57
Branislav Krpelan, NEKA
28 hlasov
58
Igor Sojka, KSS
27 hlasov
59
Tomáš Grešner, NEKA
26 hlasov
60
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
26 hlasov
61
Martin Šujan, NEKA
25 hlasov
62
Karol Herceg, KSS
24 hlasov
63
Andrej Sikora, KSS
19 hlasov
64
Jozef Otto, NEKA
18 hlasov
65
Marián Mittaš, KSS
17 hlasov
66
Martin Uríček, NEKA
17 hlasov
67
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
17 hlasov
68
Ingrid Majdová, KSS
14 hlasov