Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
54,92%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
27,14%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
6,19%
Peter Palko KSS
5,40%
Marián Herdel NEKA
3,65%
Ľubomír Žabár NEKA
2,70%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Cipov, SMER - SD
239 hlasov
2
Dušan Šimka, NEKA
237 hlasov
3
Jozef Stopka, SMER - SD
208 hlasov
4
Katarína Macháčková, NEKA
170 hlasov
5
Štefan Gaman, SMER - SD
127 hlasov
6
Ján Bodnár, SMER - SD
111 hlasov
7
Mohamed Hemza, SMER - SD
108 hlasov
8
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
108 hlasov
9
František Tám, SMER - SD
105 hlasov
10
Dušan Ďuriš, SMER - SD
100 hlasov
11
Štefan Mjartan, SMER - SD
100 hlasov
12
Vojtech Čičmanec, NEKA
93 hlasov
13
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
82 hlasov
14
Martin Lukačovič, SMER - SD
78 hlasov
15
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
77 hlasov
16
Richard Takáč, SMER - SD
74 hlasov
17
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
74 hlasov
18
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
71 hlasov
19
Dana Melišková, NEKA
63 hlasov
20
Ján Belanský, NEKA
61 hlasov
21
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
52 hlasov
22
Viliam Kurbel, NEKA
52 hlasov
23
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
51 hlasov
24
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
50 hlasov
25
Helena Dadíková, NEKA
48 hlasov
26
Viera Beňová, NEKA
45 hlasov
27
Emil Divéky, SNS
44 hlasov
28
Marek Daniš, ĽS-HZDS
43 hlasov
29
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
43 hlasov
30
Vojtech Bartoš, NEKA
42 hlasov
31
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
40 hlasov
32
Jozef Balčirák, NEKA
39 hlasov
33
Jozef Škadra, SNS
39 hlasov
34
Roman Hlaváč, NEKA
38 hlasov
35
Jaroslav Hanzel, NEKA
37 hlasov
36
Marek Michalovič, NEKA
36 hlasov
37
Štefan Škríp, SNS
36 hlasov
38
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
35 hlasov
39
Ľuboš Maxina, NEKA
35 hlasov
40
Miloš Cúcik, NEKA
34 hlasov
41
Peter Juríček, NEKA
33 hlasov
42
Róbert Frimmel, NEKA
31 hlasov
43
Ján Mokrý, SNS
30 hlasov
44
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
26 hlasov
45
Jana Červienková, NEKA
26 hlasov
46
Ján Dobrovodský, NEKA
26 hlasov
47
Marián Mikula, KSS
26 hlasov
48
Jozef Vrábeľ, NEKA
25 hlasov
49
Milan Bureš, KSS
24 hlasov
50
Petra Kobetičová, NEKA
24 hlasov
51
Vladimír Petráš, SNS
22 hlasov
52
Vladimíra Ďuračková, NEKA
21 hlasov
53
Anton Špeťko, NEKA
21 hlasov
54
Patrícia Grófová, NEKA
19 hlasov
55
Miroslav Valach, KSS
19 hlasov
56
Jozef Meluš, NEKA
19 hlasov
57
Branislav Ondruška, SNS
19 hlasov
58
Miroslav Samiec, KSS
18 hlasov
59
Ľudovít Vojtko, SNS
18 hlasov
60
Adriána Svitková, SMS
18 hlasov
61
Andrej Plachý, KSS
17 hlasov
62
Boris Borovica, SNS
17 hlasov
63
Anton Turčan, KSS
16 hlasov
64
Mária Luprichová, SNS
15 hlasov
65
Jozef Zubák, DOST
13 hlasov
66
Viera Masaryková, NEKA
13 hlasov
67
Zuzana Kútna, SMS
11 hlasov
68
Vladimír Buzalka, NEKA
9 hlasov
69
Jaroslav Daniš, DOST
8 hlasov
70
Augustín Jozef Lang, SNS
7 hlasov

Volebná účasť

25,91
%
2017 1. kolo
18,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,91%
2013 1. kolo 18,09%