Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
55,41%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
44,59%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
53,62%
Rudolf Bauer KDS
27,54%
Jaroslav Džunko NEKA
4,35%
Dominika Palaščáková NOVA
2,90%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,90%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,90%
Lukáš Sisák KSS
2,90%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,45%
Jozef Holečko NEKA
1,45%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
45 hlasov
2
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
11 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
10 hlasov
5
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
6
Peter Papáč, KSS
9 hlasov
7
Viktor Dulina, NEKA
8 hlasov
8
Monika Bérešová, SZS
8 hlasov
9
Jenő Csoltkó, NEKA
7 hlasov
10
Július Grulyo, NEKA
7 hlasov
11
Dominika Palaščáková, NOVA
7 hlasov
12
Ján Mikloš, KSS
7 hlasov
13
Ivan Buchla, SNS
7 hlasov
14
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
15
Monika Vargová, SNS
6 hlasov
16
Vojtech Staňo, SMER - SD
6 hlasov
17
Božena Letková, NEKA
6 hlasov
18
František Petro, SMER - SD
6 hlasov
19
Jozef Koňa, SĽS
6 hlasov
20
Ivan Hriczko, NEKA
6 hlasov
21
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
22
Karol Dzugas, NEKA
6 hlasov
23
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
24
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
25
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
26
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
27
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
28
Ladislav Bartók, NEKA
5 hlasov
29
Ľubica Holováčová, SĽS
5 hlasov
30
Marián Tóth, SaS
5 hlasov
31
Ľubomír Šimko, SMER - SD
5 hlasov
32
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
33
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
34
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
35
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
36
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
37
Ján Bačo, SĽS
4 hlasov
38
Ján Stanislav, SNS
4 hlasov
39
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
40
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
41
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
42
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
43
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
44
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
45
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
46
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
47
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
48
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
49
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
50
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
51
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
52
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
53
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
54
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
55
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
56
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
57
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
58
Jozef Holečko, NEKA
59
László Iván, SMK-MKP
60
Marián Kertész, PD
61
Elena Majancsíková, SĽS

Volebná účasť

31,06
%
2017 1. kolo
13,21
%
2013 2. kolo
13,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,06%
2013 2. kolo 13,21%
2013 1. kolo 13,57%