Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
82,01%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
17,99%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
71,43%
Peter Oremus NEKA
12,00%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
11,43%
Robert Dick MS
2,29%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,71%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,57%
Viliam Mokraň KĽS
0,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
88 hlasov
2
Ladislav Prešinský, NEKA
68 hlasov
3
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
58 hlasov
4
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
46 hlasov
5
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
42 hlasov
6
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
42 hlasov
7
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
38 hlasov
8
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
35 hlasov
9
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
32 hlasov
10
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
32 hlasov
11
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
31 hlasov
12
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
31 hlasov
13
Peter Oremus, NEKA
30 hlasov
14
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
30 hlasov
15
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
28 hlasov
16
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
28 hlasov
17
Stanislav Hamar, SNS
25 hlasov
18
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
22 hlasov
19
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
20
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
21
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
22
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
23
Eva Antošová, SNS
14 hlasov
24
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
25
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
14 hlasov
26
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
14 hlasov
27
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
28
Martin Mikuláš, SNS
12 hlasov
29
Marta Miklošková, KDS
12 hlasov
30
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
31
Juraj Uhrín, SĽS
12 hlasov
32
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
33
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
34
Milena Candráková, KSS
10 hlasov
35
Ivan Habiňák, SNS
10 hlasov
36
Miroslav Timko, KSS
10 hlasov
37
Anton Žikla, KSS
10 hlasov
38
Oľga Froncová, SNS
9 hlasov
39
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
40
Jozef Čapla, SNS
8 hlasov
41
Juraj Gajdoš, SNS
8 hlasov
42
Milan Greguš, SNS
8 hlasov
43
Vladislav Borík, SOĽ
8 hlasov
44
Milan Chalachan, SMS
8 hlasov
45
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
46
Anna Čagalová, SNS
7 hlasov
47
Pavol Otepka, ASV
7 hlasov
48
Ivana Matušková, SMS
7 hlasov
49
Andrea Samková, KĽS
6 hlasov
50
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
51
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
52
Ján Kollár, KSS
6 hlasov
53
Pavol Dávid, SMS
6 hlasov
54
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
55
Oľga Otrasová, KSS
5 hlasov
56
Jozef Šiška, KSS
5 hlasov
57
Lenka Slováčiková, NaS - ns
5 hlasov
58
Dušan Janek, KSS
5 hlasov
59
Eduard Kolesár, ASV
4 hlasov
60
Miloslav Horka, SNS
4 hlasov
61
Vladimír Lauko, SNS
4 hlasov
62
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
63
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
3 hlasov
64
Miloslav Slováčik, NaS - ns
3 hlasov
65
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
66
Róbert Balkó, SMK-MKP
2 hlasov
67
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
68
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
69
Viliam Mokraň, KĽS
2 hlasov
70
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
71
Jaroslav Lopata, KSS
2 hlasov
72
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP

Volebná účasť

26,97
%
2017 1. kolo
17,43
%
2013 2. kolo
16,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,97%
2013 2. kolo 17,43%
2013 1. kolo 16,33%