vyberte rok
Nová Polhoraokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
55,91%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22,83%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
7,09%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,94%
Jarmila Tkáčová SNS
3,94%
Róbert Bačinský NEKA
2,36%
Jaroslav Džunko NEKA
1,57%
Oliver Petrík JĽSS
0,79%
Vladislav Stanko NEKA
0,79%
Adam Šepetka NAJ
0,79%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

36,07
%
2017 1. kolo
19,48
%
2013 2. kolo
21,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,07%
2013 2. kolo 19,48%
2013 1. kolo 21,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
98 hlasov
2
Roland Szabó, SMER-SD
64 hlasov
3
Peter Derevjaník, SMER-SD
38 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
37 hlasov
5
Ondrej Bernát, SMER-SD
28 hlasov
6
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
7
Martina Dutková, NEKA
18 hlasov
8
Anton Medvec, NEKA
15 hlasov
9
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
10
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
11
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
12
Erika Zámboriová, ŠKV
11 hlasov
13
Ján Kokarda, NEKA
11 hlasov
14
Mária Dulovičová, NEKA
10 hlasov
15
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
17
Vlastimil Lakatoš, NEKA
9 hlasov
18
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
19
Jarmila Vaňová, ŠKV
8 hlasov
20
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
Pavol Lehotský, NEKA
8 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
23
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
7 hlasov
24
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
25
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
26
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
27
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Ján Serbin, NEKA
6 hlasov
29
Peter Seman, KSS
6 hlasov
30
Vojtech Farkaš, NEKA
5 hlasov
31
Tibor Bráz, NEKA
5 hlasov
32
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
33
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
34
Attila Oravecz, MOST - HÍD
4 hlasov
35
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
36
Július Beluscsák, NEKA
4 hlasov
37
Alexander Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Radoslav Hodor, NEKA
4 hlasov
39
Tomáš Suchý, ŠANCA
4 hlasov
40
Gábor Szalay, SMK-MKP
4 hlasov
41
László Köteles, SMK-MKP
4 hlasov
42
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
43
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
44
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
3 hlasov
45
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
47
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
48
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
49
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
50
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
51
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
52
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
53
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
54
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
55
Július Begala, NEKA
1 hlasov
56
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
57
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
58
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
59
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
60
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
61
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
62
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
63
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
64
Ján Horváth, NEKA
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
66
Peter Kocai, NAJ