Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
57,35%
Rudolf Bauer KDS
42,65%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
48,00%
Dominika Palaščáková NOVA
25,33%
Rudolf Bauer KDS
17,33%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,67%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,67%
Lukáš Sisák KSS
2,67%
Jaroslav Džunko NEKA
1,33%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
62 hlasov
2
Vojtech Staňo, SMER - SD
33 hlasov
3
Radoslav Šimko, SNS
24 hlasov
4
Ľubomír Šimko, SMER - SD
21 hlasov
5
Dominika Palaščáková, NOVA
19 hlasov
6
Michal Rečka, SMER - SD
19 hlasov
7
Jozef Konkoly, SMER - SD
14 hlasov
8
Viktor Dulina, NEKA
11 hlasov
9
Peter Papáč, KSS
10 hlasov
10
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
11
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
12
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
13
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
14
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
15
Ján Kokarda, NEKA
7 hlasov
16
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Monika Vargová, SNS
6 hlasov
18
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
19
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
20
Ján Mikloš, KSS
6 hlasov
21
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
22
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
23
Karol Dzugas, NEKA
5 hlasov
24
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
25
Ivan Buchla, SNS
5 hlasov
26
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
27
Ján Bačo, SĽS
4 hlasov
28
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
29
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
30
Peter Palaščák, SOĽ
4 hlasov
31
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
4 hlasov
32
Jozef Holečko, NEKA
3 hlasov
33
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
34
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
35
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasov
36
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
37
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
38
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
39
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
40
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
41
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
42
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
43
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
44
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
45
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
46
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
47
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
48
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
49
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
50
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
51
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
52
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
53
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
54
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
55
Vladimír Popovič, SMS
56
Jozef Tischler, SĽS
57
István Zachariaš, SMK-MKP
58
Františka Kočišová, SĽS
59
Marián Kertész, PD
60
Ivan Hriczko, NEKA
61
Jenő Csoltkó, NEKA

Volebná účasť

36,07
%
2017 1. kolo
19,48
%
2013 2. kolo
21,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,07%
2013 2. kolo 19,48%
2013 1. kolo 21,42%