Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
47,99%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31,90%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
5,46%
Dorota Bujňáková NP
4,60%
Štefan Straka KSS
3,74%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,59%
Anton Korba NEKA
2,01%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,15%
Jozef Mihalčin SĽS
0,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Hritz, SMER - SD
296 hlasov
2
Jozef Janiga, SMER - SD
125 hlasov
3
Slavomír Kopáč, NEKA
73 hlasov
4
Vladimír Ondruš, SMER - SD
57 hlasov
5
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
57 hlasov
6
Arne Kroták, NOVA
55 hlasov
7
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
53 hlasov
8
Michal Sýkora, SMER - SD
52 hlasov
9
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
48 hlasov
10
Anna Ondrušeková, NEKA
48 hlasov
11
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45 hlasov
12
Peter Dujava, NEKA
44 hlasov
13
Peter Brenišin, SMER - SD
42 hlasov
14
Mária Trembáčová, NEKA
38 hlasov
15
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
16
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
17
Danka Vančišinová, SMER - SD
30 hlasov
18
Rudolf Abrahám, SMER - SD
30 hlasov
19
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
20
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
21
Richard Koky, NEKA
28 hlasov
22
Ján Dravecký, NOVA
26 hlasov
23
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
24
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
18 hlasov
25
Mário Kovalčík, NEKA
17 hlasov
26
Ladislav Moravčík, NEKA
16 hlasov
27
Jana Dudová, NOVA
16 hlasov
28
Peter Jakubčák, KSS
16 hlasov
29
Slavomír Božoň, SaS
12 hlasov
30
Iveta Martonová, 99%, PaS
10 hlasov
31
Mária Ilenčíková, NEKA
10 hlasov
32
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
10 hlasov
33
František Bednár, SĽS
9 hlasov
34
Branislav Švec, NOVA
9 hlasov
35
Martin Ščuka, SRK
9 hlasov
36
Kamil Horváth, SRK
8 hlasov
37
Milan Antaš, SOĽ
8 hlasov
38
Veronika Brijová, SNS
8 hlasov
39
Peter Roth, OKS
8 hlasov
40
Anna Jablonovská, SĽS
7 hlasov
41
Marek Jackanič, ÚSVIT
7 hlasov
42
Ladislav Trembáč, SMS
7 hlasov
43
Daniel Abaffy, SĽS
7 hlasov
44
Miroslav Ščurka, KSS
7 hlasov
45
Jozef Teplický, SNS
6 hlasov
46
Ľubomír Kroščen, SĽS
6 hlasov
47
Milan Korenko, SĽS
5 hlasov
48
Milan Marečák, SMS
5 hlasov
49
Ján Kuchta, SĽS
4 hlasov
50
Rastislav Wolf, SĽS
4 hlasov
51
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
52
Elena Bačkorová, SĽS
1 hlasov

Volebná účasť

30,83
%
2017 1. kolo
29,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,83%
2013 1. kolo 29,44%