vyberte rok
Nová Kelčaokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
33,77%
Peter Chudík Smer-SD
32,47%
Jozef Mihalčin ĽSNS
15,58%
Andrej Gmitter NEKA
7,79%
Jozef Šváč NP
3,90%
Ján Garaj NEKA
2,60%
František Oľha Šanca
2,60%
František Bednár NAJ
1,30%
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

27,49
%
2017 1. kolo
30,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,49%
2013 1. kolo 30,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Obický, NEKA
45 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
37 hlasov
3
Peter Kocák, NEKA
23 hlasov
4
Alfonz Kobielský, NEKA
18 hlasov
5
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
6
Blažena Matisová, NEKA
13 hlasov
7
Jozef Baran, SMER-SD
12 hlasov
8
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
9
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
10
Juraj Kuročka, SMER-SD
10 hlasov
11
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
12
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
9 hlasov
13
Dušan Vilenik, SNS
8 hlasov
14
Ivan Koščík, NEKA
8 hlasov
15
Samuel Bruss, NEKA
8 hlasov
16
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
18
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
19
Vincent Antoš, KSS
6 hlasov
20
Jozef Berta, SMER-SD
6 hlasov
21
Andrej Krišanda, SNS
5 hlasov
22
Ľubomír Lukič, SMER-SD
5 hlasov
23
Peter Treciak, NaS - ns
5 hlasov
24
Štefan Straka, NEKA
5 hlasov
25
Zuzana Zavadská, SZ
4 hlasov
26
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Ján Pivovarník, SNS
4 hlasov
28
Marta Vagaská, SNS
3 hlasov
29
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
30
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
31
Peter Novák, SNS
3 hlasov
32
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
34
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Miroslav Baník, NEKA
3 hlasov
36
Štefan Hreha, SMER-SD
2 hlasov
37
Martina Hliboká, SOĽ
2 hlasov
38
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
39
Milan Bužo, EDS
2 hlasov
40
Roman Goroľ, EDS
2 hlasov
41
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
42
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasov
43
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
44
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
46
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
47
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
48
Monika Palková, SP
1 hlasov
49
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
50
Michal Huňák, EDS
51
Marián Hreňo, SOĽ
52
Ján Katriňák, RIS
53
Anton Orokocký, VZDOR
54
Jozef Karchňak, ÚSVIT