Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
36,71%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35,44%
Štefan Straka KSS
12,66%
Anton Korba NEKA
5,06%
Dorota Bujňáková NP
3,80%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,53%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,53%
Jozef Mihalčin SĽS
1,27%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lukáš Bičej, KOS
51 hlasov
2
Rastislav Košalko, KOS
29 hlasov
3
Milan Reich, KOS
28 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
28 hlasov
5
Radovan Kapraľ, KOS
27 hlasov
6
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
7
Dušan Molek, SMER - SD
17 hlasov
8
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
9
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
14 hlasov
10
Štefan Straka, KSS
13 hlasov
11
Ľubomír Lukič, SMER - SD
12 hlasov
12
Juraj Kuročka, SMER - SD
10 hlasov
13
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
14
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
15
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
16
Milan Madura, ĽS-HZDS
6 hlasov
17
Marek Cerula, SNS
5 hlasov
18
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
19
Gabriel Vilcega, NaS - ns
4 hlasov
20
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
21
Dušan Haľko, SNS
4 hlasov
22
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
3 hlasov
23
Jozef Berta, SMER - SD
3 hlasov
24
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
25
Jozef Džurdženík, SNS
3 hlasov
26
Marcela Pčolinská, NOVA
3 hlasov
27
Michal Džuka, SOĽ
3 hlasov
28
Ladislav Hromada, NOVA
2 hlasov
29
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
30
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
31
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
32
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
33
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
34
Paulína Sopková, NaS - ns
2 hlasov
35
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
36
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
37
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
38
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
39
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
40
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
41
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
42
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
43
Jozef Tomašik, SNS
1 hlasov
44
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
45
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
46
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
47
Ján Čižik, 99%, PaS
48
Ján Šimko, NaS - ns
49
Ľubomír Pidany, SĽS
50
Monika Palková, Z-SNP
51
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
52
Jozef Mihalčin, SĽS
53
Ján Macuga, EDS
54
Eva Lenková, NaS - ns
55
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
56
Ján Katriňák, SRK
57
Jozef Karchňák, ÚSVIT
58
Miroslav Kaliaš, SRK
59
Ján Jevín, SNS
60
Mária Kurovská, NaS - ns
61
Pavol Štefanko, EDS

Volebná účasť

27,49
%
2017 1. kolo
30,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,49%
2013 1. kolo 30,62%