vyberte rok
Nová Dedinaokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
43,12%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
22,67%
Milan Uhrík ĽSNS
19,03%
Peter Oremus NEKA
11,34%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,24%
Ján Marko NP
0,40%
Iván Farkas SMK
0,20%
Ľászló Hajdu MKDA

Volebná účasť

38,77
%
2017 1. kolo
15,73
%
2013 2. kolo
17,72
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,77%
2013 2. kolo 15,73%
2013 1. kolo 17,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
385 hlasov
2
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
134 hlasov
3
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
111 hlasov
4
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
110 hlasov
5
Igor Varga, NEKA
105 hlasov
6
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
99 hlasov
7
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
92 hlasov
8
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
91 hlasov
9
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
83 hlasov
10
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
78 hlasov
11
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
77 hlasov
12
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
76 hlasov
13
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
14
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
15
Erika Sulinová, NEKA
65 hlasov
16
Ján Krtík, NEKA
61 hlasov
17
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
18
Igor Éder, NEKA
53 hlasov
19
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
20
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
47 hlasov
21
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
46 hlasov
22
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
23
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
24
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
25
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
34 hlasov
26
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
27
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
28
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
29
Igor Gogora, NEKA
22 hlasov
30
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
31
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
32
Marianna Šedivá, NEKA
17 hlasov
33
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
34
Michal Ivanický, KSS
15 hlasov
35
Ondrej Juhász, NEKA
14 hlasov
36
Ján Kútik, KSS
13 hlasov
37
Ján Hamar, KSS
12 hlasov
38
Pál Zachar, NEKA
10 hlasov
39
Miroslav Kamenský, KSS
8 hlasov
40
Zita Cseri, NEKA
6 hlasov
41
Tibor Csenger, SMK-MKP
5 hlasov
42
Ladislav Vörös, KSS
5 hlasov
43
Peter Köpöncei, SMK-MKP
4 hlasov
44
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
3 hlasov
45
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlasov
46
Dezső Pálffy, SMK-MKP
1 hlasov