Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
43,41%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
16,90%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
15,42%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
8,58%
Andrea Starinská NK/NEKA
4,33%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
3,99%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
3,64%
Marián Murín NEKA
1,82%
Miroslav Urban REPUBLIKA
0,95%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Podmanický, SMER - SD
830 hlasov
2
Martin Baník, REPUBLIKA
559 hlasov
3
Juraj Hlavatý, NEKA
530 hlasov
4
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
428 hlasov
5
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
408 hlasov
6
Anna Belousovová, NEKA
341 hlasov
7
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
302 hlasov
8
Martin Šenfeld, NEKA
189 hlasov
9
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
178 hlasov
10
Ľubomír Kubla, NaS - ns
166 hlasov
11
Pavol Holeštiak, NEKA
117 hlasov
12
Milan Gura, NEKA
97 hlasov
13
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
93 hlasov
14
Jozef Vražel, SMER - SD
77 hlasov
15
Peter Jurga, SMER - SD
69 hlasov
16
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
56 hlasov
17
Marián Masnica, SMER - SD
56 hlasov
18
Milan Pišček, NEKA
51 hlasov
19
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
47 hlasov
20
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
43 hlasov
21
Dana Jašurková, NEKA
42 hlasov
22
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
41 hlasov
23
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
35 hlasov
24
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
34 hlasov
25
Xénia Šurhaňáková, NEKA
33 hlasov
26
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
31 hlasov
27
Marcel Šulo, SNS
31 hlasov
28
Denis Maslák, REPUBLIKA
25 hlasov
29
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
25 hlasov
30
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
31
Stanislav Cyprich, NEKA
24 hlasov
32
Juraj Vrba, REPUBLIKA
24 hlasov
33
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
34
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
23 hlasov
35
Anna Trauerová, SMER - SD
23 hlasov
36
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
22 hlasov
37
Jaroslav Klus, KSS
22 hlasov
38
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
20 hlasov
39
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
40
Tomáš Urbaník, NEKA
16 hlasov
41
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
16 hlasov
42
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
43
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
44
Zuzana Staníková, ŽIVOT
13 hlasov
45
Peter Staškovan, NK/NEKA
12 hlasov
46
Jozef Kajánek, KSS
12 hlasov
47
Peter Šimčisko, ŽIVOT
12 hlasov
48
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
11 hlasov

Volebná účasť

60,95 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,95 %
04.11. 2017 1. kolo 23,55 %
09.11. 2013 1. kolo 20,36 %