Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
78,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
22,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
53,90%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
14,89%
Ondrej Binder NEKA
7,09%
Emil Samko KĽS
6,38%
Ladislav Fízik ASV
5,67%
Jozef Sásik SĽS
3,55%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
2,13%
Jaroslav Sekerka KSS
2,13%
Karol Konárik SNS
1,42%
Andrea Jenčíková NP
1,42%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
87 hlasov
2
Silvia Vargová, MOST - HÍD
79 hlasov
3
Ladislav Rigó, SMK-MKP
78 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
70 hlasov
5
František Auxt, SMK-MKP
68 hlasov
6
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
57 hlasov
7
Zoltán Bán, SMK-MKP
51 hlasov
8
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
40 hlasov
9
Vojtech Szajkó, NEKA
40 hlasov
10
Vojtech Kökény, SRK
10 hlasov
11
Tibor Lukáčka, ASV
5 hlasov
12
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
13
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
14
Csaba Horváth, NEKA
4 hlasov
15
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
3 hlasov
16
Tibor Balog, SMS
3 hlasov
17
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
18
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
3 hlasov
19
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
20
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
21
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
2 hlasov
22
Jozef Pupala, KSS
2 hlasov
23
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
24
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
25
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
2 hlasov
26
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
27
Jozef Šimko, NEKA
2 hlasov
28
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
2 hlasov
29
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
30
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
31
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
32
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
33
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
34
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
36
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
37
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
38
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
39
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
40
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
41
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
42
Katarína Horváth, KĽS
43
Anna Kekeňáková, KSS
44
Helena Krauszová, SMS
45
Ján Hiraj, NP
46
Jana Uhrinová, SNS
47
Peter Vraniak, ÚSVIT

Volebná účasť

38,04
%
2017 1. kolo
11,54
%
2013 2. kolo
35,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,04%
2013 2. kolo 11,54%
2013 1. kolo 35,02%