Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
30,23%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
24,81%
Milan Belica NEKA
22,48%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,43%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,43%
Martin Kusenda NEKA
3,10%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,10%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,33%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,55%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,78%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
31 hlasov
2
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
3
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
4
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
21 hlasov
5
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
21 hlasov
6
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
7
Matúš Hubinský, NEKA
19 hlasov
8
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
19 hlasov
9
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
10
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
11
Peter Kochan, NEKA
14 hlasov
12
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
13
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
14
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
15
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
16
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
10 hlasov
17
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
18
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
19
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
8 hlasov
20
Martin Dočkalik, NEKA
8 hlasov
21
Jaroslav Blina, KSS
8 hlasov
22
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
23
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
7 hlasov
24
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
25
Anton Švec, KSS
7 hlasov
26
Miroslav Polner, NK/NEKA
7 hlasov
27
Ľubomíra Švecová, KSS
7 hlasov
28
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
29
David Gerhát, KSS
5 hlasov
30
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
31
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
5 hlasov
32
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
33
Oľga Hudoková, NK/NEKA
5 hlasov
34
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
4 hlasov
36
Martin Tarčák, NK/NEKA
4 hlasov
37
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
38
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
3 hlasov
39
Renáta Kirková, NK/NEKA
3 hlasov
40
Adam Jamrich, KSS
2 hlasov
41
Marian Fázik, NK/NEKA
1 hlasov
42
Ján Mlynár, REPUBLIKA
1 hlasov

Volebná účasť

48,10 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,10 %
04.11. 2017 1. kolo 17,70 %
23.11. 2013 2. kolo 10,03 %
09.11. 2013 1. kolo 11,89 %